فهرست
سپاهان – السد / تلاش برای ماندن در آسیا
سپاهان – السد / تلاش برای ماندن در آسیا

سپاهان – السد / تلاش برای ماندن در آسیا

آی اسپورت – سپاهانِ 4 امتیازی در شرایطی با السدِ 5 امتیازی بازی دارد که صدرنشین هم فقط 6 امتیاز اندوخته است تا بتوان اینطور گفت که شاگردان کرانچار با وجود اینکه پایین نشین گروه c هستند، هنوز فرصت جبران دارند و می توانند با برتری سپاهان 7 امتیازی شوند تا بلکه در روز پایانی با استرس به میهمانی الهلال در عربستان بروند.

زردهای اصفهان این روزها به طور آشکار با تیمی که شعار "حالا حالاها قهرمانیم" را موجب شدند، فاصله دارند. اما این روزها آنها به قدری انگیزه دارند که پیش بینی می شود، برای هر حریفی تهدید باشند. سپاهان بعد از 10 سال در گرفتن مجوز حضور در لیگ قهرمانان ناکام ماندند و حالا مطالبه اصفهان و اصفهانی ها از آنها اول شدن در آسیا است تا شاید بتوانند از این طریق همچون یک دهه گذشته یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان باشند.

سپاهان در شرایطی در اصفهان میزبان رقیب قطری است که در آخرین دیدار خانگی شکست تلخی برابر الاهلی امارات داشت و سپاهانی ها دنبال این هستند تا آن شکست را جبران کنند و با پیروز شدن برابر السد هم شانس صعود در آسیا را زیاد کنند و هم اینکه روزهای نه چندان خوش فعلی را با جشن پیروزی از خاطر خود و طرفدارانشان خارج کنند.

سپاهان 90 دقیقه فرصت دارد تا نشان بدهد همان سپاهانی هست که یکی از موفق های قاره به شمار می رفت.

 

 

     
آی اسپورت
2014-04-14 16:23:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر