فهرست
مشکل حل نشدنی؛ جنگ جنگ تا پیروزی!
مشکل حل نشدنی؛ جنگ جنگ تا پیروزی!

مشکل حل نشدنی؛ جنگ جنگ تا پیروزی!

آی اسپورت- در شرایط که بازیکنان ملی پوش باید تا ساعت 18:30 امروز خود را به مسئولان تیم ملی معرفی کنند و به اردو بروند تیم های شرکت کننده ی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حاضر نشده اند ملی پوشان خود را در اختیار کی روش بگذارند و استقلال هم ساعتی دیگر به عربستان سفر خواهد کرد.
به گزارش آی اسپورت امیر قلعه نویی در مصاحبه با آی اسپورت تاکید کرد ملی پوشانش را به تیم ملی نمی دهد مگر اینکه کفاشیان دستور دهد استقلال به عربستان سفر نکند و عواقب آن را هم بر عهده بگیرد. هم چنین قلعه نویی که امروز بسیار عصبانی بود دولت را هم مورد انتقاد قرار داد و گفت فکر می کرده در دولت روحانی خبری از تهدید نخواهد بود، اما انگار اوضاع بدتر شده است.

رسول تابش قائم مقام سپاهان هم ساعتی پیش عنوان کرد ملی پوشان را هرگز به تیم ملی نمی دهند و بدون 6 بازیکن اصلی شان امکان ندارد به دیدار السد بروند. از طرفی تیم های تراکتورسازی و فولاد هنوز موضع رسمی نگرفته اند، اما در صورتی که استقلال و سپاهان با ملی پوشان شان مسابقات آسیایی را انجام دهند آنها نیز یاران شان را فرا می خوانند و به مسابقات حساس شان در آسیا خواهند پرداخت.

از طرفی نصرا... سحادی از طرف وزارت ورزش تیم ها را تهدید کرده اگر بازیکن به تیم ملی ندهند با آنها به شدت برخورد خواهد شد. معاون وزیر ورزش عنوان کرده اگر تیم ها نتایج تیم ملی را بر عهده می گیرند حاضرند که ملی پوشان را در اختیار تیم هایشان قرار دهند.

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم در یک اقدامی که بیشتر بوی تهدید می دهد فتح الله زاده، پورحیدری و میرشاد ماجدی را از تیم استقلال به کمیته انضباطی احضار کرده است تا پاسخگوی چرایی انتقاد از سرمربی تیم ملی شوند.

هادی آیت اللهی نایب رییس فدراسیون هم عنوان کرده تیم هایی که با دستور فدراسیون مخالفت کنند با محرومیت مواجه می شوند و در آخر حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون جدی ترین اخطار ها را به تیم های ایرانی حاضر در آسیا را داده و گفته از مدت ها پیش به تیم ها ابلاغ کرده بودند که در این تاریخ بازیکنان را از تیم هایشان خواهند گرفت و تیم ها آن زمان باید فکری به حال خودشان می کردند!

البته در این خصوص همه منتظر مصاحبه رییس فدراسیون اند که در این رابطه حرف نهایی را بزند و تکلیف همه را مشخص کند. اما کفاشیان هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته و سعی دارد با مشورت مسئولان بالا رده تصمیم گیری کند.

نکته ای که در این بین وجود دارد این است که بدون شک حضور نیافتن ملی پوشان در اردو کی روش را بی نهایت عصبانی خواهد کرد و حتی احتمال لغو اردوی آفزیقا وجود دارد. این مربی که به دلیل حضور 3 بازیکن در استقلال در تیم های حاشیه خلیج فارس نزدیک بود اردوی افریقای جنوبی را لغو کند مطمئنا با غیبت 15 بازیکنش در اردو کوتاه نخواهد آمد. هم چنین پژمان منتظری هم نتوانسته نظر مسئولان ام صلال را برای حضور در آفزیقای جنوبی جلب کند و بنابر این تیم ملی باید با 12 بازیکن به این کشور برود.
پیشنهاد تعویق اردو هم امری نشدنی است. علاوه بر آنکه کی روش که اصولا لجباز است با آن مخالفت خواهد کرد، این اردو در تاریخ 18 اردیبهشت به پایان خواهد رسید و اگر ملی پوشان پس از بازی های آسیایی به تیم ملی اضافه شوند تنها دو هفته را می توانند با تیم همراه باشند و باز هم ارزش هزینه های زیاد برای این اردو را نخواهد داشت.

به هر حال فوتبال کشورمان در بحرانی جدی گرفتار شده است. بحرانی که تا ساعاتی دیگر پیروزش مشخص خواهد شد. هر چند این یک بازی دو سر باخت برای فوتبال کشورمان خواهد بود. 

     
آی اسپورت
2014-04-14 16:31:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر