فهرست
بررسی آخرین سال‌های حضور آشنا در لیگ برتر: استراحت مطلق
بررسی آخرین سال‌های حضور آشنا در لیگ برتر: استراحت مطلق

بررسی آخرین سال‌های حضور آشنا در لیگ برتر: استراحت مطلق

آی‌اسپورت-  محروم شدن رحمتی و مصدومیت همزمان حسینی و بابازاده در دو هفته ابتدایی لیگ برتر، باعث شده استقلالی‌ها سراغ حسین آشنا بروند. دروازه‌بانی که از فوتبال خداحافظی کرده اما به واسطه رابطه خوبش با رحمتی، دوباره به استقلال نزدیک شده است. اگرچه گفته می‌شود با آماده شدن حسین حسینی احتمال استقلالی شدن آشنا بسیار کم شده اما به نظر می‌رسد همچنان منصوریان منتظر است تا کاملا از حضور و آمادگی حسینی مطمئن شود. به بهانه حضور آشنا در تمرینات استقلال نگاهی داشته‌ایم به آخرین عملکرد او در روزهای حضورش در لیگ برتر.

آشنا در سال‌های آخر حضورش در لیگ برتر استراحت مطلق داشته است. لیگ دوازدهم که آخرین سال حضور آشنا در لیگ برتر بود، او فقط در 5 بازی برای پیکان به میدان رفت و 29 بازی دیگر استراحت کرد. او در 4 بازی از این 5 بازی، بیشتر از یک گل خورد.

لیگ یازدهم هم آشنا فقط 6 بار برای سایپا بازی کرد و حتی یک بار هم دروازه‌اش را بسته نگه نداشت. آخرین باری که آشنا حضور ثابت در ترکیب اصلی یک تیم را تجربه کرد، لیگ دهم و سال اول حضور نفت تهران در لیگ برتر بود. پس از آن، معمولا دوران بازی آشنا به استراحت طولانی و خوردن گل‌های پرتعداد، در بازی‌هایی که به زمین رفته گذشته است. آشنا دو فصل آخر حضورش در لیگ برتر و با پیراهن سه تیم مختلف، فقط یک بار توانست کلین شیت کند.


منبع: اسپورت تی‌وی

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-07-15 16:30:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر