فهرست
حمایت دایی و باقری از نکونام: مربی موفقی می‌شود
حمایت دایی و باقری از نکونام: مربی موفقی می‌شود

حمایت دایی و باقری از نکونام: مربی موفقی می‌شود

آی اسپورت - کاپیتان سابق تیم ملی بعد از یک فصل نه چندان موفق در العربی، امروز مراسمی برگزار و خبر خداحافظی‌اش از فوتبال را اعلام کرد. نکونام که در سال‌های آخر بازی بخاطر اختلاف با مربیان استقلال و سایپا مجبور شد به لیگ‌های عربی برود، ترجیح داد فصل آینده دوباره به لیگ برتر برنگردد و فوتبال را کنار بگذارد.

علی دایی و کریم باقری، دو بازیکن سرشناس حاضر در مراسم خداحافظی نکونام بودند. دایی که مثل نکونام بدون بازی خداحافظی فوتبال را کنار گذاشت، از نکونام حمایت کرد و از نحوه خداحافظی او ناراحت بود: «عادل حرف خوبی زد. همه چیز ما به هم می آید و خداحافظی این چنینی جواد نکونام به رفتارهای اجتماعی ما برمی گردد. نکونام سال هاست که برای تیم ملی زحمت می کشد او سال ها در لیگ  اسپانیا بازی کرده است. من زمانی با انگیزه خاص پای تلویزیون می نشستم تا بازی اوساسونا را تماشا کنم زیرا نکونام در این تیم بازی می کرد. امیدوارم در زندگی شخصی اش موفق باشد می دانم اگر وارد مربیگری فوتبال شود در فوتبال هم موفق خواهد بود. امیدوارم اشتباهاتی که ما در کار خود انجام دادیم جواد انجام ندهد.»

کریم باقری هم امیدوار است نکونام، در مربیگری هم مثل دوران بازی به موفقیت برسد: «از جواد نکونام تشکر می کنم. جواد در این مقطع تصمیم خیلی خوبی گرفت که چنین جایی و حضور در یک موسسه خیریه را انتخاب کرد. امیدوارم بعد از فوتبالش بتواند از بودن در کنار خانواده اش لذت ببرد و اگر می خواهد مربیگری کند در کار خود موفق باشد.»

دایی قبل از نکونام،‌ رکورددار بازی در تیم ملی بود و باقری بالاتر از نکونام، بهترین هافبک گلزن تاریخ تیم ملی است.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-07-15 17:04:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر