فهرست
اتفاق روز: داماش هرگز نمی‌میرد
اتفاق روز: داماش هرگز نمی‌میرد

اتفاق روز: داماش هرگز نمی‌میرد

آی‌اسپورت- پس از سقوط داماش گیلان به لیگ دو، انتظار می‌رفت بلایی که بر سر برق شیراز آمد را در گیلان هم ببینیم. ولی حالا رجب‌اف سرمایه گذار جدید آذربایجانی این تیم را نجات داد. گزارش تصویری از حضور مالک جدید گیلانی‌ها را مشاهده می‌کنید.


کدخبر:9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-15 17:34:53
نظر دهید

۱ نظر
حامد
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
بعد از رفت و آمد های سرمایه داران مختلف در داماش که متاسفانه با فقدان برنامه ای شفاف روند حرکتی این تیم را متوقف کرده و خون به دل جوانان رشت و گیلان کردند و همچنین مدیرت غیر قابل دفاع امیر عابدینی که داماش را برای در اوج بودن خود می خواست و با تصمیمات خود بارها و بارها عامل دلگرمی و حمایت را از داماش دریغ می کرد، این بار نوع دیگری از سرمایه دار آن هم از خارج کشور در این تیم حضور یافته.
بی شک اکثر هواداران ازین حضور خوشحالند و تصویر روزهای روشن را در ذهن خود به ترسیم نشسته اند، امیدواری ها بسیار زیاد است زیرا خواسته ی اول هواداران که بسیار در انجام آن مصمم هستند براورده شده و این تیم با نام "داماش گیلان" نماینده ی عشق قدیمی هواداران در مسابقات خواهد بود.
باید دید و رصد کرد که چگونه رجب اف خواهد توانست این علاقه ی وصف ناشدنی را زیر چتر حمایت خودش گرفته و این امید شکل گرفته در دل هواداران را به نو به نو تازه کند.

داماش همیشه زنده است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر