فهرست
دفاع بنگر از مسن بودن تراکتورسازی/ دست شان کوتاه مانده!
دفاع بنگر از مسن بودن تراکتورسازی/ دست شان کوتاه مانده!

دفاع بنگر از مسن بودن تراکتورسازی/ دست شان کوتاه مانده!

آی اسپورت- یکی از انتقادهای اصلی به تراکتورسازی این فصل و امیر قلعه نویی، بستن تیمی با حضور بازیکنان مسن است. خریدهای آنها برای لیگ شانزدهم شامل ادینیو، محمد ابراهیمی، جاسم کرار، محسن بنگر و محمد نوری بالای 30 سال سن دارند ضمن اینکه امثال کیانی و ایران پوریان و شفیعی باقیمانده از فصول قبلی هم چندان جوان به حساب نمی آیند.
محسن بنگر اما به این انتقاد جواب جالبی می دهد:«همه تیمهای لیگ برتری آرزوی بازیکنانی که الان در تراکتورسازی هستند را دارند. فکر می کنم کسانی که نتوانسته اند این بازیکنان را جذب کنند و دست شان کوتاه مانده این حرفها را می زنند تا جو درست کرده و هواداران را علیه تیم تحریک کنند. اگر تراکتورسازی این بازیکنان را جذب نمی کرد هیچکدام شان بدون تیم نمی ماندند. اتفاقا در بزنگاه های لیگ این بازیکنان باتجربه هستند که به کار می آیند. خود ما در پرسپولیس همیشه از نبود بازیکن باتجربه ضربه خوردیم. یک تیم منسجم باید تلفیقی از باتجربه ها و جوانان باشد تا هم تجربه داشته باشد هم انگیزه و نیروی جوانی».
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-15 18:33:31
نظر دهید

۳ نظر
سوخوم استفراغ چوسپولیسه
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
یک کلام ریدم به سایتتون یه روز میگین کهکشانی یه روز پیر هر دو هم برای حاشیه سازی . دوما جاسم کرار از کی بازیکن بالای 30 سال حساب میشه ؟ . مگه اسدقلال و چرتپولیس کم بازیکن مسن دارن ؟ رحمتی حیدری مجیدی غفوری ابراهیمی افشین- حسینی لوبانوف امیری ماهینی ربیع خواه آرام طبع و... اینا حتما جوانن ما خبر نداریم
تراکتور سرور 4 تایی ها
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
به غیر از بنگر و نوری بقیه ی خریدای تراکتور عالین ..
-
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
تیم خوبی بسته شده فقط همین بنگر سنش بالاست بقیه خوبند. یاشاسین تراختور کبیر. میریم برای کسب دو جام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر