فهرست
استتوس/ عجله نکنید، وقت هست!
استتوس/ عجله نکنید، وقت هست!

استتوس/ عجله نکنید، وقت هست!

آی اسپورت- تاریخ برگزاری ال کلاسیکوی رفت، امروز اعلام شد. تاریخ برگزاری اولین هفته لالیگا هم همینطور. در لیگ برتر انگلیس که تیمها از مدتها قبل می دانند هفته اول با چه تیمی، در چه ورزشگاهی و چه ساعتی بازی دارند. امروز رئال و بارسا هم فهمیدند 14 آذر ساعت 23:30 برابر هم قرار می گیرند. تاریخ و ساعت دیدار نهایی لیگ قهرمانان و یورولیگ هم امروز اعلام شد آنهم درحالیکه هنوز کسی نمی داند چه تیمهایی از پلی آف های سوم و چهارم خودشان را به مرحله گروهی این رقابت ها می رسانند.
در ایران اما تیمها نمی دانند بازی اول شان دوشنبه برگزار می شود یا سه شنبه و سپس در هفته دوم باید یکشنبه بازی کنند یا دوشنبه؟ آنهم درحالیکه تا آن روز کمی بیشتر از یک هفته زمان داریم. استقلالی ها که چند باری بعد از قرعه کشی به سازمان لیگ رفته و مسئولانش را کلافه کرده اند، از بقیه تیمها جلوتر هستند چون به آنها گفته شده «احتمالا» بازی شان دوشنبه است. بقیه تیمها اما هنوز در باتلاق حضور دارند. مثلا پرسپولیس حدس می زند که بازی اش با سایپا روز سه شنبه برگزار می شود ولی محل برگزاری بازی را نمی داند؟ باید به تختی برود یا شهر قدرس یا جایی دیگر؟ وقتی شب قرعه کشی، سعید فتاحی اعلام کرد دربی رفت در چه روزی برگزار می شود، خوشحال شدیم که گویا تقویم این فصل کامل کامل است ولی اشتباه حدس زدیم، طبق معمول.
البته عجله ای هم نیست و نباید هم عجله کنیم. وقتی برنامه ریزان لیگ برتر همگی بالای 65 و 70 سال سن دارند، نباید از آنها توقع خاصی داشت. خدای ناکرده فشار بالا به این عزیزان، ممکن است تمام لیگ را هوا کند! فعلا که وقت هست!

امید آرامش
 
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-15 19:11:53
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
اینجا ایران است
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۴۲
خدایی برگردید به 5 سال قبل!الان انصافا برنامه ریزی خیلی بهتر شده. البته که هنوز ایراداتی هست ولی باید منصف بود.
ما ایرانیا همیشه ایراد میگیریم و خیلی راحت مثل دوستمون میگیم اینجا ایران است!!!
خودمون کجاییم؟ما کامل هستیم؟
البته امیدوارم که این ایراداتی که شما به درستی اشاره کردید هم برطرف بشه ولی نیمه پر لیوان رو هم ببینید.
علی . تبریزلی
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
تراختور و ماشین محل بازی اشان هم مشخص نیست که کدام ورزشگاه بازی خواهند کرد !!!
که البته این مشکل برای تراختور اساسی تر و جدی تر هست .
30 هزار نفر چه جوری در ورزشگاه پنج هزار نفری بنیان دیزل جا خواهند شد!؟ البته اگه با اونجا هم موافقت کنند !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر