فهرست
سوال روز/ پیکان در رفت و آمد، می ماند؟
سوال روز/ پیکان در رفت و آمد، می ماند؟

سوال روز/ پیکان در رفت و آمد، می ماند؟

آی اسپورت- پیکان این فصل با حضور مجید جلالی و ستاره هایی که خریده تا در کنار جوانانش قرار بدهد، تلاش می کند سناریوی آسانسوری بودنش در این چند سال اخیر را باطل کرده و بعد از سالها بقا را جشن بگیرد و دو سال در لیگ برتر بماند. آنها در این چند لیگ اخیر، در دوره های فرد از لیگ یک به لیگ برتر می آیند و در دوره های زوج مسیر برعکس را طی کرده و از لیگ برتر به لیگ یک می روند.
لیگ نهم
در لیگ یک حضور داشت و به عنوان تیم اول به لیگ برتر آمد.
لیگ دهم
10 بازی با محمد احمدزاده، یک بازی با رضا احدی، 17 بازی با حمید علیدوستی و 6 بازی پایانی فصل را با محمدحسین ضیایی سپری کردند و درنهایت سقوط کرده و راهی لیگ یک شدند.
لیگ یازدهم
به عنوان تیم دوم لیگ یک، حضورشان در فصل بعدی لیگ برتر را قطعی کردند.
لیگ دوازدهم
عبدالله ویسی را از صبا آوردند درحالیکه با مربی دیگری به لیگ برتر رسیده بودند. ویسی 22 بازی اول فصل را با 5 برد و 12 باخت سپری کرد و رفت تا عملیات بقا به فیروز کریمی سپرده شود. از شانس بد، اولین بازی او برابر استقلالی بود که درنهایت قهرمان شد. کریمی حتی از ویسی هم بدتر بود و با یک برد و 9 باخت در 12 بازی، سقوط را قطعی تر از همیشه کرد.
لیگ سیزدهم
دوباره در لیگ یک مدعی اول بودند و راهی لیگ برتر شدند.
لیگ چهاردهم
کارشان را در نیم فصل اول به منصور ابراهیم زاده سپردند. سرمربی سابق ذوب آهن و نفت، نتایج خوبی گرفت شامل 4 برد و 6 باخت. پیکان دغدغه سقوط نداشت ولی مسئولان تیم رای به برکناری ابراهیم زاده و جلوس صمد مرفاوی دادند. مرفاوی در نیم فصل دوم حتی یک بازی را هم نبرد و با 6 باخت و 9 مساوی به عنوان نقش اول، پیکان را به دره سقوط هل داد.
لیگ پانزدهم
با علیرضا مرزبان از همان هفته های ابتدایی، شانس اول صعود بودند و درنهایت دوباره برگشتند.
لیگ شانزدهم
مجید جلالی می تواند این قصه یک در میان صعود و سقوط را تمام کند؟ تاریخ حضور او روی نیمکت های لیگ برتری می گوید بله اگر اتفاق قندی! رخ ندهد.
     
آی اسپورت
2016-07-15 19:54:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر