فهرست
قرعه استقلال/ اول خوب، آخر وحشتناک!
قرعه استقلال/ اول خوب، آخر وحشتناک!

قرعه استقلال/ اول خوب، آخر وحشتناک!

آی اسپورت- تنها دقایقی از قرعه کشی لیگ برتر در دوره شانزدهم گذشته بود که همه از شانس بالای استقلال حرف زدند. اینکه تیم منصوریان در 7 هفته اول تنها یک بار از تهران خارج می شود، اینکه بازی در هفته اول برابر تیم دایی عالی است چون تیمهایی دایی همیشه به زمان نیاز دارند تا هماهنگ شوند و خیلی چیزهای دیگر.
اما در این میان یک نکته مغفول ماند؛ اینکه استقلال در سالهای اخیر همیشه مشکلش در اواخر فصل بوده و امتیازات ابتدای فصل را به راحتی می گرفته. استقلال در لیگ های سیزدهم و چهاردهم با قلعه نویی و در لیگ پانزدهم با مظلومی، وقتی به یک چهارم انتهایی فصل رسید هم شانس قهرمانی داشت و هم کاندیدای گرفتن سهمیه بود ولی همه چیز را در این بازه زمانی از دست می داد.
مرورد قرعه آنها در این فصل هم نشان می دهد سناریو همان است. استقلال در نیم فصل دوم باید 3 بار به تبریز برود؛ اتفاقی عجیب و غریب که هیچکدام از تیمهای دیگر تجربه اش نمی کنند. از این بدتر، برنامه 5 هفته پایانی فصل است. در این بازه زمانی، استقلال 3 بازی بیرون خانه باید در 4 هفته انجام بدهد که 2تایش در تبریز است برابر گسترش و تراکتورسازی. مهمانی دیگر هم برابر پدیده است؛ تنها تیم حاضر در لیگ شانزدهم که هرگز به استقلال نباخته است. استقلال بعد از بازی با تراکتورسازی در تبریز، عازم مشهد می شود تا برابر پدیده قرار بگیرد و تازه بعد از این دو جدال سخت، باید در هفته پایانی خودش را مهیای دیدار با سپاهان در تهران کند.
استقلالی که در هفته دوم و در گرمای اهواز باید با استقلال خوزستان دیدار کند، بازیهایش در تبریز هم درست وقتی است که سرما به اوجش می رسد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-15 19:31:49
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
دقیقا نکته درستیه ... استقلال عالی شروع میکنه و فاجعه به پایان میرسونه .... امیدوارم مربی با دانشی مثل داش علی منصور این مشکل رو حل کنه .... تنها راهش هم " یک مربی بدنساز فوق العاده س !!!" و لاغیر .... حرف زدنش ساده س ولی عمل کردنش ؟!!! یا خدااااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر