فهرست
فردا، جلسه نهایی با منصوریان/ شهباززاده رفتنی است؟
فردا، جلسه نهایی با منصوریان/ شهباززاده رفتنی است؟

فردا، جلسه نهایی با منصوریان/ شهباززاده رفتنی است؟

آی اسپورت- به احتمال فراوان، تکلیف سجاد شهباززاده و استقلال فردا مشخص شده و از تیم منصوریان برای لیگ شانزدهم به صورت رسمی رونمایی می شود.
فردا قرار است در جلسه ای نهایی و تعیین کننده، علیرضا منصوریان و سجاد شهباززاده رودرروی هم نشسته و تصمیم نهایی را بگیرند. منصوریان در این چند روز تلویحا قبول کرده که شهباززاده در تیمش حضور ندارد و باید لیگ شانزدهم را بدون او بگذراند.احتمال باقی ماندن شهباززاده در استقلال خیلی پایین است ولی خیلی ها می گویند شاید مثل قصه خسرو حیدری، قصه لحظه آخر بچرخد و سجاد هم بماند.
با رفتن شهباززاده، لیست بازیکنان بزرگسال استقلال 16 نفره می شود و 2 جای خالی دارد. جای خالی اول متعلق است به احسان حاج صفی که خودش هم نمی داند باید چه کار کند. او بارها گفته بود بعد از یورو تصمیم نهایی اش را می گیرد ولی فعلا که خبری نیست. با این حال منصوریان لیستش را با یک جای خالی می بنند.
نفر هفدهم لیست ممکن است به میعاد یزدانی تعلق بگیرد. بازیکن 24 ساله ای که سابقه بازی در تیمهای پایه استقلال را دارد و فصل قبل یکی از ستاره های سپیدرود رشت برای لیگ یکی شدن بود. یزدانی از ابتدای شروع تمرینات استقلال، در این تیم بوده و حتی با آبی ها به اردوی ارمنستان هم رفت اما در هیچکدام از بازیهای تدارکاتی استقلال به میدان نرفت.
شاید هم نفر هفدهم یک مهاجم خارجی باشد چون گویا عطش منصوریان برای داشتن مهاجم هنوز تمام نشده است. البته در این صورت، قطعا این مهاجم خارجی، پرو پییچ نیست.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-15 19:56:58
نظر دهید

۱ نظر
مجنبی
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۳۳
ترکیه رفت رو هوا شهباززاده مجبوره بمونه طارمی و رضاییان هم برمی گردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر