فهرست
امروز آخرین آزمایشات پزشکی روی پیکه
امروز آخرین آزمایشات پزشکی روی پیکه

امروز آخرین آزمایشات پزشکی روی پیکه

آی اسپورت -  " خرارد پیکه " مدافع محبوب تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا بر اثر برخورد با دیگو کاستا در دیدار رفت بارسلونا - اتلتیکو در چهارچوب لیگ قهرمانان اروپا ، از ناحیه پهلوی راست دچار مصدومیت شد و پزشکان اعلام کردند که او باید یک ماه را دور از میادین سپری کند.

اما چند روز بعد او در پیغامی در صفحه توئیتر شخصیش اعلام کرد که همه تلاشش را انجام خواهد داد تا زودتر از این مدت به میادین بازگردد. این چهارشنبه دیدار حساس فینال جام حذفی بین بارسا و رئال برگزار خواهد شد. بدون شک این تورنمنت نه برای بارسا خیلی مهم است و نه در اهداف پیش از فصل این تیم جزو امیدها و آرزوها محسوب می شد ، اما وقتی حریف بارسا در فینال " رئال مادرید " یعنی دشمن همیشگی باشد قضیه کمی متفاوت خواهد بود.

با اوضاع نابسامان این روزهای بارسلونا و بحران مصدومیت در خط دفاعی ، پیکه از پزشکان بارسلونا در خواست کرده که امروز یک آزمایش نهایی از او به عمل بیاید تا مشخص شود که به مرز آمادگی برای این بازی رسیده است یا خیر. بدون شک امروز روز مهمی برای پیکه خواهد بود. آیا نتیجه این آزمایش به وی شانس بازی در فینال را خواهد داد یا خیر ؟ باید به انتظار بنشینیم.

     
آی اسپورت
2014-04-14 17:21:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر