فهرست
واکنش سایت AFC به خبر خداحافظی نکونام از فوتبال
واکنش سایت AFC به خبر خداحافظی نکونام از فوتبال

واکنش سایت AFC به خبر خداحافظی نکونام از فوتبال

آی اسپورت - سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر خداحافظی جواد نکونام از فوتبال را منتشر کرد. سایت AFC در گزارشی به دوران پر افتخار حضور این بازیکن در تیم‌های مختلف در تیم ‌ملی اشاره کرد و نوشت: جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ‌ملی ایران در جام جهانی برزیل روز گذشته (جمعه) خداحافظی خودش را از فوتبال اعلام کرد. هافبک ۳۵ ساله ایرانی که فصل گذشته برای العربی قطر بازی کرد، روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای خداحافظی خودش را از فوتبال اعلام کرد.
 
در بیانیه نکونام آمده بود: "به عنوان یک بازیکن فوتبال بازنشستگی یکی از سخت‌ترین تصمیماتی است که شما باید بگیرید و من هم این تصمیم را آسان نگرفتم. وقتی که بچه بودم نمی‌دانستم خداحافظی از فوتبال یعنی خداحافظی با آرزوها و رویاهایتان. "
 
جواد نکونام بیشترین بازی را برای فوتبال ایران با ۱۵۱ بازی در تیم ‌ملی انجام داد. او اولین بار در سال ۱۹۹۸ با تیم پاس حضورش را در فوتبال ایران اعلام کرد و در نهایت با انتقال به اوساسونا چندین سال در لیگ فوتبال اسپانیا بازی کرد.  بعد از دوره‌ای کوتاه در استقلال و الکویت به اوساسونا بازگشت و در نهایت هم در تیم‌های همچون سایپا و العربی بازی کرد.
 
در طول دوران درخشان نکونام، او توانست در دو جام جهانی و چهار جام ملت‌های آسیا تیم ‌ملی فوتبال ایران را همراهی کند تا اسطوره فوتبال ایران با این کارنامه پر افتخار از فوتبال خداحافظی کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-16 09:57:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر