فهرست
انتقاد شدید عنایتی از مظلومی؛ استقلال ارث پدری شما نیست
انتقاد شدید عنایتی از مظلومی؛ استقلال ارث پدری شما نیست

انتقاد شدید عنایتی از مظلومی؛ استقلال ارث پدری شما نیست

آی اسپورت - سال گذشته با آمدن پرویز مظلومی به استقلال ناگهان نام رضا عنایتی در لیست مازاد استقلال قرار گرفت. عنایتی آن روزها بدون سر و صدا و بدون دلخوری از استقلال رفت اما حالا اتفاقاتی افتاده است که عنایتی از آن ماجرا و مسبب آن گله می‌کند. حرف‌های عنایتی را بخوانید:
 
*متاسفانه اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد که خیلی ها فکر می‌کنند استقلال ارث پدری است و باید تا آخر عمر در آن حضور داشته باشند. خود من قرارداد یک و نیم ساله داشتم که باید فصل گذشته در استقلال می‌ماندم اگر هم نمی‌ماندم و جایی نمی‌رفتم حق و حقوقم را می‌گرفتم ولی آقای مظلومی! گفتند دوست ندارم بزرگ تیم روی نیمکت بنشیند و بهتر است بروی که رفتم البته مستقیم این حرف را نزدند ولی سربسته درب خروجی را نشان دادند که من هم رفتم ولی آقا! خودش مصاحبه می‌کند و می گوید قرارداد دارم و تا حق و حقوقم را ندهند نخواهم رفت! آقای محترم! اگر شما قرارداد داشتید من هم قرارداد داشتم. این دوگانگی چیست؟‌ قرارداد شما راست بود قرارداد من کج؟ من در فوتبالم ثابت کردم هیچ موقع به زور جایی نماندم و سربار کسی هم نشدم. آدم باید جایی کار کند که خواهان داشته باشد نه به زور بماند.
 
*جرات داشته باشند و افشاگری کنند. من یک بار گفتم خاک بر سر مربی که بازیکن یا شخص دیگری برایش تصمیم بگیرد اول خیلی ها ناراحت  شدند ولی بعدا به حرفم رسیدند. حالا هم آقایان جرات داشته باشند و با قاطعیت بگویند چه اتفاقی افتاده است. اینکه "بگم بگم" و "نزار بگم" می‌کنند فایده ای ندارد خب چرا حرف نمی‌زند؟ خود من هم خیلی حرف ها دارم و بخواهم بزنم چندین کتاب می‌شود ولی گفتنش چه ارزشی دارد؟ ‌قانون فوتبال است و یک موقعی تو را می‌خواهند و یک موقعی نمی‌خواهند. اینکه یک موقعی نخواستند افشاگری کنی جز توجیه چیز دیگری نیست.
 
*من 24 یا 22 ساعت با بادران قرارداد داشتم و با آقای میثاقیان صحبت کردم و جدا شدم. من همان روزی هم که داشتم قرارداد می‌بستم گفتم دنبال تیم لیگ برتری هستم و اگر شرایط مهیا شود می خواهم در لیگ برتر بازی کنم. حتی تا صبح هم داشتم فکر می‌کردم و متاسفانه هجمه های زیادی هم برعلیه من به راه انداخته شد تا تصمیم بگیرم که خداحافظی کنم یا لیگ برتر بازی کنم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-16 10:32:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر