فهرست
هشدار مسئولان برگزاری فینال " کوپا دل ری " به هواداران بارسلونا و رئال
هشدار مسئولان برگزاری فینال " کوپا دل ری " به هواداران بارسلونا و رئال

هشدار مسئولان برگزاری فینال " کوپا دل ری " به هواداران بارسلونا و رئال

آی اسپورت - در حالی که تنها دو روز به جدال حساس دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا وقت باقیست ، امروز کمیته برگزاری این مسابقه در اطلاعیه ای به هواداران رئال و بارسا نکاتی را گوشزد کرده است.

در این اطلاعیه آمده است که درب های استادیوم مستایای والنسیا دو ساعت زودتر از شروع مسابقه و در ساعت 19.30 به وقت محلی به روی هواداران دو تیم گشوده خواهد شد و از علاقمندان دو تیم خواسته شده است که از تجمع روبروی ورزشگاه در ساعات منتهی به باز شدن دربهای ورودی ورزشگاه خودداری کنند.

ضمن اینکه اشاره شده است که از هجوم به ورودی های ورزشگاه در فاصله یک ساعت به آغاز این دیدار هم خودداری کنند. بنظر می رسد ، اتفاقاتی که در فینال سال 2011 بین این دو تیم در همین ورزشگاه رخ داد باعث شده است که مسئولان برگزاری ، این اطلاعیه هشدار گونه را دو روز مانده به آغاز این بازی صادر کنند.

برای این بازی 19350 بلیط در اختیار هر یک از باشگاه ها قرار گرفته و محل استقرار هواداران دو تیم نیز دو گوشه ورزشگاه و پشت دروازه دو تیم در نظر گرفته شده است. 10000 بلیط نیز به مردم شهر والنسیا اختصاص داده شده که آنها برای دور کردن تنش بین هواداران بارسا و رئال ، در جایگاه های مرکزی استادیوم مستقر خواهند شد . ظرفیت استادیوم مستایا 50000 نفر است .

     
آی اسپورت
2014-04-14 17:48:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر