فهرست
برای حضور در اردوی اتریش؛ طارمی به هتل نرفت
برای حضور در اردوی اتریش؛ طارمی به هتل نرفت

برای حضور در اردوی اتریش؛ طارمی به هتل نرفت

آی اسپورت - تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه که مهدی طارمی و رامین رضائیان دو بازیکن ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد قرار بود امروز ترکیه را به مقصد اتریش ترک کند تا در اردوی پیش فصل خود شرکت کند و خودشان را برای حضور در سوپرلیگ ترکیه آماده کند.

طبق قرار قبلی بازیکنان این تیم باید صبح امروز در یکی از هتل های استانبول جمع می شدند تا از آنجا تیم راهی اردوی اتریش شود. مهدی طارمی که در یکی، دو روز اخیر بحث بازگشتش به پرسپولیس مطرح شده حاضر نشد در این هتل حضور پیدا کند و علنا به گوش مسئولان ریزه اسپور رساند که قصد ادامه حضور در این تیم را ندارد. همین مساله باعث شد مسئولین باشگاه ریزه اسپور به شدت از دست او ناراحت شوند اما چند ساعت بعد به دلیل کودتای رخ داده در ترکیه کلا اردوی ریزه اسپور در اتریش حداقل برای چند روز منتفی شده است و آنها راهی این اردو نشده اند.

باید دید سرانجام تکلیف مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور به کجا خواهد کشید.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-16 12:04:26
نظر دهید

۱ نظر
pers
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
به عنوان یه پرسپولیسی از اون دسته بودم که شدیدا کینه از طارمی داشتم و شدیدا مخالف برگشتنش ولی اصلا دلمون نمیخواد فوتبال مهدی نابود بشه واقعا حیفه به نظر من طارمی یه کار اشتباه کردده و الان نمیدونه چی کار کنه و تنهاست به نظرم باید بزرگان فوتبال طارمی رو راهنمایی کنن به جای کوبیدنش حالا هر چقدر هم که میخواد اشتباه کرده باشه باید راهنمایی کنن هر چی نباشه یه فصل تو تیممون زحمت کشیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر