فهرست
سکوت طاهری درباره بازگشت طارمی: انتخاب بین بد و بدتر
سکوت طاهری درباره بازگشت طارمی: انتخاب بین بد و بدتر

سکوت طاهری درباره بازگشت طارمی: انتخاب بین بد و بدتر

آی اسپورت - تلاش طارمی برای فسخ قرارداد با ریزه اسپور، وارد شدن هدایتی به ماجرا، مخالفت برانکو و نظرات متضاد هواداران پرسپولیس برای بازگشت طارمی، مدیران باشگاه را در شرایطی سخت قرار داده است. از زمان انتشار خبر تمایل طارمی برای فسخ قرارداد با ریزه اسپور، افراد زیادی درباره این موضوع صحبت کرده‌اند. برانکو، اعضای هیات مدیره و روابط عمومی باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند اما طاهری، همچنان سکوت کرده است.

پرسپولیس از روز ابتدایی نقل و انتقالات، دنبال یک جانشین برای مهدی طارمی بود اما در خرید همه گزینه‌های داخلی و خارجی شکست خورد. آن‌ها در حال حاضر با چند گزینه جدید مذاکره می‌کنند که فارغ از قیمت سنگین، ریسک بالایی هم دارند. طاهری نگران است مهاجم خارجی آن‌ها هم مثل پرو پییچ و استقلال، پایان خوشی نداشته باشد و به همین دلیل مخالف بازگرداندن طارمی نیست.

در طرف دیگر، برانکو با حضور دوباره طارمی در پرسپولیس مخالفت کرده و بخش زیادی از طرفداران باشگاه هم مخالف بازگرداندن او هستند. طاهری در دو راهی سختی قرار گرفته و فعلا، منتظر است بعد از سنجیدن شرایط، نسبت به بازگشت ستاره فصل پیش تیمش عکس العمل نشان دهد. قرار است تلاش برای گرفتن رضایتنامه از ریزه اسپور، خارج از باشگاه توسط افرادی مثل هدایتی دنبال شود و در صورت موفقیت، پای باشگاه وسط بیاید. در صورت موفقیت پروژه، طاهری وارد مذاکرات خواهد شد و در صورت شکست، او می‌تواند از «نبخشیدن» طارمی بخاطر رفتار غیر حرفه‌ای با باشگاه حرف بزند.


کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-16 15:25:46
نظر دهید

۷ نظر
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۹
پرسپولیسیا به ٣٠٩٠ اس ام اس ندین اینا کیسه کش هستن و پولایی که برای پرسپولیس جمع می شه می دن به کیسه و طاهری و رفقای بی غیرتش هم صداشون در نمیاد
حمیدرضا
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
هرچی برانکو بگه چون اول و آخر جوابگوی نتایج پرسپولیسه…
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
با این فورواردهاى خارجى که اصلاً رزومه قابل قبولى ندارند صد رحمت به اقا مهدى طارمى خودمون، بنده خدا اشتباه کرده میخواد جبران کنه طبعاً عذرخواهى هم خواهد کرد دیگه نباید یه عمر مجازات بشه که - طبعاً باید بین ایشون و رضاییان فرق و فاصله گذاشت با اینوصف مراجعت اقا مهدى با اغوش باز هواداران همراه خواهد شد اقا مهدى به خونه ات برگرد.
علی کچـــل
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
مافیا و دلالی تا کجا
تیم را بردن کشور نیمه جنگ زده اوکراین تا این دوتا در پیت را به تیم قالب کنند
ماریچ و مهاجم خوب خارجی اینقدر ادامه پیدا کرد تا به پت و مت ختم شد ...
محسن
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
حمیدرضاجان در کاربلدی برانکو حرفی نیست اما یادمون بیاد پارسالو مخالفت برانکو با جذب سیدجلال.کیه که ندونه قهرمانی فصل گذشته با زوج سیدجلال و بنگر مال مابود.
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
دوستان طارمی اصلا نمیخواد و قرار نیست برگرده فقط همه اینا نقشه مدیربرنامه هاشه که میخواد همه مارو خر کنه تا جو برای طارمی دوباره اوکی بشه.
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
قرارداد سفت وسخت باهاش ببندین ضمنا مبلغشهم بیشتزاز فصل گذشته نباشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر