فهرست
پویول: تصمیمم عوض نشده؛ مطمئنا از بارسا می روم
پویول: تصمیمم عوض نشده؛ مطمئنا از بارسا می روم

پویول: تصمیمم عوض نشده؛ مطمئنا از بارسا می روم

آی اسپورت- کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا، تاکید کرد ممنوعیتی که فیفا برای این باشگاه در بازار نقل و انتقالات در نظر گرفته، تصمیمش برای جدایی از آبی و اناری ها را تغییر نداده است.

این مدافع باتجربه به تازگی اعلام کرد که در پایان فصل نوکمپ را ترک خواهد کرد اما بعد از اینکه فیفا باشگاه بارسلونا را به تخلف در بازار نقل و انتقالات، از حضور در دو بازار نقل و انتقالات محروم کرد، شایعاتی در مورد احتمال ماندن پویول در این باشگاه منتشر شد.

اما او معتقد است که دیگر باشگاه بارسلونا نیازی به او ندارد و به همین دلیل، به ماندن در بارسا فکر نمی کند.

پویول به خبرنگاران گفت:" من نظرم در مورد جدایی از بارسا در پایان فصل را تغییر ندادم.

اگر می توانستم کمک کنم، می ماندم اما دشوار است که بتوانم به بهترین شرایط برگردم. نمی توانم یک فصل دیگر مانند فصل جاری را قبول کنم.

نمی توانم در مورد آینده ام چیزی بگویم زیرا هنوز تصمیم نگرفته ام. در پایان فصل باید ببینیم چه رخ خواهد داد."

کاپیتان باتجربه بارسلونا همچنین در مقابل انتقادات اخیر از لیونل مسی، ستاره تیمش دفاع کرد و گفت:" اگر تنها یک بازیکن باشد که در توانایی هایش تردیدی وجود ندارد، او لئو مسی است. او کارهای زیادی برای ما انجام داد و ما هرگز نمی توانیم او را کنار بگذاریم.
او همیشه بهترین بازی ها را برای ما انجام داده است. گاهی اوقات شرایط خوب پیش می رود و گاهی نه. ما به بازی های سطح بالای او عادت کرده ایم. به همین خاطر وقتی گل نمی زند، همه او را زیر سوال می برند.

اما همه ما از آنچه او برای تیم انجام داد، متشکر هستیم. ما یک تیم هستیم و نمی توانیم تنها یک بازیکن را سرزنش کنیم."

     
آی اسپورت
2014-04-14 18:13:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر