فهرست
نارضایتی برانکو از بازگشت طارمی / لجبازی گلزن و پروفسور؟
نارضایتی برانکو از بازگشت طارمی / لجبازی گلزن و پروفسور؟

نارضایتی برانکو از بازگشت طارمی / لجبازی گلزن و پروفسور؟

آی اسپورت - بازگشت طارمی به پرسپولیس برای هر کسی اتفاق خوبی باشد، برانکو را عصبانی کرده است. برانکو از زمانی که طارمی خبر لژیونر شدنش را داد، او را از لیست فصل آینده کنار گذاشت و فهرستی از مهاجمان جدید برای طاهری فرستاد. فهرستی که حتی یکی از آن‌ها با پرسپولیس قرارداد نبستند. مدیران پرسپولیس، یک بار برانکو را برای بازگشت طارمی راضی کردند و جلسه‌ای بین دو طرف برگزار شد اما طارمی بلافاصله بعد از این جلسه به ترکیه رفت و با ریزه اسپور قرارداد بست.

موضع برانکو نسبت به بازگشت دوباره طارمی، امروز تیتر اصلی یکی از روزنامه‌های ورزشی بود. جواب منفی پروفسور، که هیچ جایی برای گلزن جنجالی تیمش نداشت. حالا طارمی به خواست مدیران باشگاه و توافقی که هنوز جزئیات آن مشخص نیست به پرسپولیس برگشته و همین موضوع می‌تواند برانکو را بیشتر از همیشه عصبانی کند.

فصل جدید برخوردهای برانکو و طارمی، در روزهای آینده آغاز خواهد شد. مهاجمی که تمام تلاشش را برای لژیونر شدن کرد و مربی که همه درها را برای بازگشت او بست، فصل آینده همکار هم خواهند بود. شاید تاوان این همکاری، نیمکت نشینی طارمی در هفته‌های ابتدایی باشد. برانکو بر خلاف دیسیپلینی که زیاد از او دیده نمی‌شود، در لجبازی‌های عجیب و غریب سابقه‌ای طولانی دارد.

کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-16 18:42:20
نظر دهید

۴ نظر
محسن
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
آقا اون مصاحبه ای که روزنامه گل تیتر کرده بوده مطمئنم کذب محضه. توی مصاحبه گفته بود نه بازیکن ایرانی نه خارجی. هیچ بازیکنی نمی گیریم. در حالی که یه هفته پیش با سایت باشگاه مصاحبه کرد و گفت دو بازیکن خارجی دیگه می گیریم. مطمئناً در مورد طارمی هم با هماهنگی برانکو انجام شده
saman
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
مزخرف میگین فقط یه خبر بالاتر خودت گفتی برانکو طارمی رو بخشیده حداقل خبرهای سایت خودتونو بخونید
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
بابا تورو خدا خودمون رو پیش طارمی خفیف نکنیم ارزش نداره
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۹
مهمل نویسى که مالیات نداره ولى دروغگویى ضدّ ارزشه، مگه خودتون ننوشتید که برانکو با بازگشت طارمى موافقت کرد ، شک نکنید هم هواداران و هم سرمربى از این تحول مثبت راضى هستند و به خوبى میدونیم چه کسانى سوختند و به دروغ رو اوردند . ضمن اینکه خبر امروز گل بى أساس بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر