فهرست
بنگر از جو تبریز و تراکتورسازی می گوید/ فقط قهرمانی!
بنگر از جو تبریز و تراکتورسازی می گوید/ فقط قهرمانی!

بنگر از جو تبریز و تراکتورسازی می گوید/ فقط قهرمانی!

آی اسپورت- محسن بنگر از حضور در تبریز خوشحال است. او می گوید فکر نمی کرده اوضاع این قدر خوب باشد به طوریکه شاید با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند.
 
از حضور در تراکتورسازی بگو.
از اینکه در چنین تیم پرطرفداری قرار است بازی کنم بسیار خوشحالم و بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستم. جو تراکتورسازی واقعا بی نظیر است و دوستان خوبی در این تیم پیدا کرده ام. فکر می کنم همدلی و نشاط روی سکوها که در تماشاگران تیم می بینم به بازیکنان هم سرایت کرده است. در کل تیم بسیار خوبی داریم و همه چیز روی روال پیش می رود. در تبریز همه چیز خوب است و با حضور خانواده ام در این شهر همه چیز برای من تکمیل می شود.

اوضاع را اینطور پیش بینی می کردی؟
اوایل فکر می کردم خیلی برایم سخت باشد بعد از این همه سال حضور در پرسپولیس بخواهم در تیم دیگری بازی کنم. وقتی قلعه نویی به من لطف کرد و پیشنهاد داد، در ابتدا کمی دو دل بودم اما وقتی به تبریز آمدم دیدم که بهترین تصمیم را گرفته ام. جو تیم تفاوت زیادی با پرسپولیس ندارد و اتفاقا آرامشش هم بیشتر است. امیدوارم همانطور که شروع حضورم در تبریز خوب بوده پایانش هم خوب باشد و با خاطره ای خوش از این شهر بروم.

مثلا خداحافظی از فوتبال با پیراهن تراکتورسازی؟
امکان دارد که این اتفاق بیفتد. البته هنوز تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال نگرفته ام چون از نظر فیزیکی و روحی در شرایط بسیار خوبی هستم و چند سال دیگر هم می توانم بازی کنم. چه بهتر که خداحافظی ام از فوتبال با تیم پرطرفداری مثل تراکتورسازی باشد چون باعث افتخارم است.

جو شهر تبریز چطور است؟
از بقیه بازیکنان شنیده بودم جو تبریز متفاوت با همه شهرهای ایران هست و هواداران شور و حال خاصی دارند اما تا به چشمم نمی دیدم باور نمی کردم. جو تبریز واقعا پرشور و دوست داشتنی است و به من انگیزه می دهد. اینکه قرار است من و خانواده ام در این شهر زندگی کنیم برایم بسیار خوشحال کننده است. در تمرینات ما جوی وجود دارد که حتی در تمرینات استقلال و پرسپولیس هم نمی بینید. اینجا هیچکس طرفدار استقلال و پرسپولیس نیست و همه تراکتوری هستند. آنقدر با شور و هیجان ما را در تمرینات تشویق می کنند که خودمان هم سرحال می شویم. در تبریز آنچه اهمیت دارد تراکتور است و نه شخص.

مشکلی با هواداران تراکتور نداشتی؟
اگر منظورتان به خاطر اتفاقات سال گذشته دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی است که نه هیچ مشکلی تا الان پیش نیامده است. آنها به خوبی من را پذیرفته اند و مثل سایر بازیکنان حمایتم می کنند. از هواداران ممنونم و امیدوارم این حمایت تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

از این اوضاع خوب، انتظاری جز قهرمانی نمی رود.
دقیقا همین طور است. تراکتورسازی امسال از هر لحاظ کامل است و تیم بسیار خوبی جمع شده. تمام خواسته های کادر فنی برآورده شده و باشگاه در نقل و انتقالات سنگ تمام گذاشته است. ما باید مدعی اول قهرمانی باشیم و بعد از چندین سال حضور در لیگ برتر طلسم قهرمان نشدن تیم را بشکنیم و قهرمانی را برای تبریز به ارمغان بیاوریم.

این حرفها باعث افزایش توقعات هواداران نمی شود؟
ما از طرف هواداران تیم مان تحت فشار هستیم و آنها فقط قهرمانی می خواهند. البته خواست شان کاملا طبیعی و منطقی است و باید با جان و دل تلاش کنیم تا این خواست را برآورده کنیم. دیگر امسال نوبتی هم که باشد نوبت قهرمانی تراکتورسازی است. ما چیزی برای قهرمانی کم نداریم و می توانیم با ارایه بازیهای زیبا قهرمان شویم. به نظر من قهرمانی حق هواداران تراکتورسازی است چون همیشه پشتیبان این تیم بوده اند.
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-16 18:48:11
نظر دهید
۶ نظر
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور کبیر
-
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
تراختور کبیر هست عالی
احمد - ض
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۴۰
یاشاسین آذزبایجان - یاشاسین تراختور- یاشاسین محسن بنگر
یکی از پرشورها:
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
آفرین تراختور و هوادارانش کلا فرق می کنه با تیمها و تماشاگران پس پس و اس اس..............اینجا عاشق واقعی تیمشون هستند و برایش جون هم میدند....امیدواریم همین طور بدون حاشیه بازیت رو انجام بدی و باغیرت تر از قبل واسمون کار کنی چون جنست باید با پرشورها جور باشه جنس تعصب و غیرت.
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
آفرین بنگر مدافع متعصب و مستحکم، ما فقط قهرمانی میخواهیم.

یادگار امام...باغشمال...هرکجا باشر قرمز میکنیم....
baran
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
یاشاسین ترختور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر