فهرست
واکنش برانکو به بازگشت طارمی: بخاطر هواداران بخشیدیم
واکنش برانکو به بازگشت طارمی: بخاطر هواداران بخشیدیم

واکنش برانکو به بازگشت طارمی: بخاطر هواداران بخشیدیم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ که بعد از جدایی پر سر و صدای طارمی جزو مخالفان بازگشت او بود، می‌گوید بخاطر هواداران بهترین گلزن تیمش را بخشیده و حاضر به بازگشتش شده است. سرمربی پرسپولیس، دلخوری‌اش از طارمی را انکار نمی‌کند: «بیشتر مسائل مربوط به این بحث به خاطر هواداران بود. ما خودمان هم ناراحت بودیم اما به خاطر هواداران گذشت کردیم. طارمی تنها با یک امضا برای بازگشت به پرسپولیس نیاز دارد. او از فردا در تمرینات تیم حضور خواهد یافت.»

تمدید قرارداد طارمی، با اعتراض بسیاری از هواداران پرسپولیس هم همراه شده و برانکو از آن‌ها هم می‌خواهد طارمی را ببخشند: «هواداران هم باید با قضیه کنار بیایند. طارمی پشیمان شده است و ما هم قراردادی با او امضا کرده‌ایم که اذیت هایی که تماشاگران شده‌اند هم جبران شوند.»

کد خبر: 9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-16 19:04:04
نظر دهید

۲ نظر
Maryam
شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
برانکو نشون داد همون مربی ترسو سابقه، جرات نداره بزارتش کنار، حیف از پرسپولیس که افتاده دست این بازیکنا
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۵
شمایی که دم از رفتار کیروش با رحمتی میزنی یقینا یادت نیست یا شایدم به مصلحت نیست که یادت باشه . کیروش از رحمتی خواست عذرخواهی کنه ولی رحمتی در کمال تکبر گفت که کیروش به درد دستیاری مربیان ایرانی می خوره ( بخوانید امیر قلعه نویی که اون موقع عزیز! بود) بعد از صعود ایران به جام جهانی گفت که نامه معذرت خواهی رو امضا کرده ولی فدراسیون نامه رو گم کرده . در حالی که طارمی مکررا معذرت خواهی کرده و درصدد جبران اشتباه بزرگشه...پس لطفا از دکل کی روش بالا نروید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر