فهرست
حسینی از فردا تمرین می کند/ بازگشت یک هفته قبل از شروع
حسینی از فردا تمرین می کند/ بازگشت یک هفته قبل از شروع

حسینی از فردا تمرین می کند/ بازگشت یک هفته قبل از شروع

آی اسپورت- در فاصله تنها 8 روز تا اولین بازی استقلال در لیگ شانزدهم، حسین حسینی از فردا اولین جلسه تمرینی اش را در کنار سایر بازیکنان انجام می دهد. اولین و مهمترین دغدغه منصوریان در هفته های اخیر، نداشتن دروازه بان در دو هفته ابتدایی بود. مهدی رحمتی از دو بازی اول استقلال برابر نفت و استقلال خوزستان محروم است و حسینی هم بعد از مصدومیت در هفته های پایانی فصل قبل دیگر تمرین نکرده بود. بحث حضور دروازه بان سوم، قرارداد بستن با حسین آشنا بعد از اردوی ارمنستان، جذب یک دروازه بان خارجی زیر 23 سال و حتی نگه داشتن وحید طالب لو در این چند هفته مطرح شد ولی حسینی بالاخره دوران نقاهت را پشت سر گذاشت.
بعد از بازگشت استقلال از اردوی ارمنستان، تست ویژه آمادگی جسمانی از حسینی گرفته شد و نظر نهایی دکتر نوروزی این بود که او مشکلی برای تمرین کردن و بازی برای استقلال ندارد. استقلال بعد از اردوی ارمنستان، روز شنبه تمرین نکرد و قرار است دور جدید تمرینات این تیم از فردا استارت بخورد آنهم با حضور حسین حسینی.
حسینی سالها در استقلال حضور داشته ولی برای اولین بار در لیگ برتر برابر نفت قرار می گیرد. او پیش از این در دو بازی رسمی استقلال درون دروازه این تیم قرار گرفته که هر دو در دوران قلعه نویی بوده. بازی اول در جام حذفی برابر کاسپین قزوین که استقلال یک بر صفر برنده شد. و بازی دوم در دور پایانی مرحله گروهی دو فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا برابر الریان قطر که استقلال 3 بر یک برنده شد.
حسینی درحالی فردا اولین جلسه تمرینی اش را سپری می کند که تنها 8 روز تا بازی اول استقلال برابر نفت زمان وجود دارد. با توجه به اینکه تیمها روز قبل از بازی تمرین نمی کنند و قرار شده استقلال از این به بعد، یک جلسه در روز تمرین کند، حسینی تنها با 7 جلسه تمرین درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت مگراینکه تمرینات اختصاصی برایش درنظر گرفته شود.
 
     
آی اسپورت
2016-07-16 19:26:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر