فهرست

اتفاق روز: بازگشت آقای چسبیده به فوتبال!

آی اسپورت - رسانه ها دیروز آنقدر در شوک بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس بودند که نکته فوق العاده مهم این عکس را فراموش کردند.اینکه شخصی مامور برگرداندن طارمی به تهران شده که از او به عنوان یکی از متهمان جدایی آقای گل از پرسپولیس نام برده می شد و حتی به او لقب چسبیده به فوتبال را داده بودند.
شهروز پاشاکی که با علی کریمی نسبت فامیلی دارد همان فردی است که در جریان جدایی طارمی از پرسپولیس، به عنوان یکی از مقصران این اتفاق نام برده شد. بولتن نیوز در گزارشی به تاریخ 10 تیر درباره این موضوع نوشته: شهروز پاشاکی که در اینستاگرام بسیار فعال بود پس از انجام این انتقال برای در امان ماندن از فحش های هواداران، بلافاصله همه پست های اینستاگرامش را پاک کرد. درست همان کاری که طارمی و رضاییان انجام دادند. به نظر می رسد دیگر پسر دایی علی کریمی جرات آفتابی شدن در اردوی قرمزها را نداشته باشد چرا که مسولان باشگاه می دانند این افراد برای سودجویی خود حاضر می شوند بازیکنان ملی پوش ایران را عازم تیم های ته جدولی کشور ترکیه کنند. جایی که شاید پولش کمی بیشتر باشد اما از لحاظ کیفی قطعا به اندازه بازی در پرسپولیس برای آنها مفید نیست. علی کریمی هیچ رابطه ای با پسر دایی خود ندارد و از آنجایی که متوجه شد شهروز پاشاکی به همراه آنان به ترکیه می رود بلافاصله رامین رضاییان را آن فالو کرد. کریمی 48 ساعت زودتر می دانست که این دو قطعا با ریزه اسپور قرارداد می بندند.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-17 05:27:39
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۸
آخه فوتبالیستها چجوری بااینا رفیق صمیمی میشن ؟
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۴۸
علی کریمی خودش هم دلاله احتمالا پورسانت گرفته
a
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
رضاییان اگه یکم درست و خسابی بازی کنه می رینه به هیکلتون با ترنسفر شدنش به یه تیم خوب!!
تیم آخر جدول ترکیه هم از دوتا لنگ کیسه شما با کیفیت تره خودتونم می دونین ولی تا ما تحت تون می سوزه اعلام کنین!!
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
ماله کشی کردید که مثلا علی کریمی هیچ ارتباطی با پسر داییش نداره ؟؟؟؟؟ خوب اگه اینجوریه چیطوری 48 ساعت قبل میدونست که این دو با ریزه اسپور قرارداد می بندند در حالیکه همه غیر از این فکر می کردند ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر