فهرست

قبل از بازگشت به تهران: طارمی تمام شروط پرسپولیس را پذیرفت

آی اسپورت -  می گویند مهدی طارمی برای بازگشت به پرسپولیس تمام شرایط باشگاه را پذیرفته است. او در ترکیه زیر دو برگه امضا انداخت، اولی برگه ای که نشان می دهد او اوایل اردیبهشت ماه قراردادش را با پرسپولیس تمدید و خودش را ملزم کرده بود یک فصل دیگر در این تیم بماند و دومی برگه سفیدی که پرسپولیسی ها می توانند هر چه در آن خواستند بنویسند.
 امضای این دو برگه و همچنین عذرخواهی رسمی از هواداران و برانکو شروط باشگاه پرسپولیس برای کمک به این بازیکن بود.  طارمی هیچ مصاحبه ای انجام نداد اما به باشگاه این اجازه را داد که از طریق سایت خود اعلام کند طارمی پشیمان است و از هواداران می خواهد او را ببخشند. باشگاه هم برای کاهش خشم طرفداران ناراضی خود که از رفتار طارمی شاکی هستند، مصاحبه ای را از قول طارمی منتشر کرد.
 باشگاه پیش از این اعلام کرده بود پرسپولیس محله برو بیا نیست و طارمی نمی تواند هر وقت دلش خواست برود و هر وقت دوست داشت برگردد اما بعد از این طارمی تمامی شروط باشگاه را پذیرفت، مدیران پرسپولیس هم با هماهنگی برانکو تغییر موضع دادند.


منبع: رادنیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-17 07:04:31
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۵۴
اومد که آتیش بزنه کیسه پاره هارو
مهرزاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۰
باشگاه قدرتمند یعنی این. دم طاهری گرم که الحق کارش درسته..در مورد مساله رضاییان هم باید گفت که رامین رضاییان از بازی با ذوب تو جام حذفی که -پول رو بهونه و سرماخوردگی رو دست آویز خودش کرد و تیم رو تنها گذاشت وتیم هم حذف شد- توی لیست سیاه برانکو و باشگاه برای فصل بعد قرار گرفت و البته که رامین راست میگفت که منو محترمانه نخواستن... البته رضاییان نیم فصل بهش گفته شد که میتونی بری ولی بخاطر هادی نوروزی موند..درکل رضاییان بازیکن مغروری هست بخاطر صورت خوش سیماش جوگیر شده و خودشو تافته جدابافته میدونست و دوستی نزدیکی با هیچکدوم از بچه ها نداشت..سر مزار هادی هم هرگز نرفت ... بهتر که از تیم بیرونش کردن..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر