فهرست

درگیری سرخابی در صفحه اینستاگرام ریزه اسپور

آی اسپورت - هنوز دقایق زیادی از اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس مبنی بر بازگشت مهدی طارمی نگذشته بود که در حساب کاربری باشگاه ریزه اسپور اتفاق عجیبی رخ داد و آن درگیری لفظی تند و بی سابقه هواداران پرسپولیس و استقلال بود.اتفاقی که ابتدا با کری های ساده میان طرفداران دو تیم شروع شد و در ادامه صحنه های زشتی را البته رقم زد. انتشار کامنت هایی که در آن به باشگاه ریزه اسپور اطلاع داده شده بود که باشگاه پرسپولیس اعلام به بازگشت طارمی کرده و این اتفاقی غیر قانونی است با عکس العمل پرسپولیسی ها روبرو شد.
موضوعی که ساعاتی بعد،در برخی پیچ های هواداری استقلال هم بازتاب داشت و در ادامه کمپینی غیر رسمی به زبان ترکیه ای برای آگاهی مسولان باشگاه ریزه اسپور شکل گرفت تا اکانت اینستا این باشگاه به جدالی میان طرفداران آبی و قرمز تهران بدل شود. ظاهرا جنگ از جایی شروع شد که چند روز پیش تصویری از برخی بازیکنان استقلال در ارمنستان دست به دست در فضای مجازی چرخید و هواداران آبی بر این باور بودند که پرسپولیسی ها باعث حاشیه سازی علیه کاپیتان تیم شان شده اند.  اتفاقی که به اطلاع رسانی خبر سایت پرسپولیس به زبان ترکیه ای برای مسولان ریزه انجامید.
 

منبع: کاپ
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-17 07:53:36
نظر دهید
۳ نظر
طارمی چوبله کن کیسه رو دوباره...
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۷
دعوای استقلالی ها با پرسپولیسی ها یه جنگ نابرابره.. عاخه هیچوقت 30% با 70% غالب در نمی افته..
بوی سوختگی از نوع سوختگی الیاف کیسه حمومی میاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
کیسه کش جماعت همینه دیگه. وطن فروش! کیسه کشا همونایی هستن که زمان جنگ به عراقیا گرا میدادن الانم دستشون برسه بخاطر فرونشوندن عقده شون بازم وطن فروشی میکنن! اون ادمینی که تو کانالش خبر سایت باشگاهو ترجمه کرده به تورکی دیگه چه حونوریه خخخخ. کیسه کشا یعنی انقدر از طارمی وحشت دارید؟ بدجوری ریدین به خودتون قده ای ها
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
کیسه کشای پاره امسال که ٦ تایی شدین دیگه نایی برای این گه خوریا ندارین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر