فهرست

شکایت استقلال از بازیکنی که در لیست مازاد قرار گرفت

آی اسپورت - عجیب‌ترین قسمت شکایت‌های باشگاه استقلال که دیروز یکی پس از دیگری در رسانه‌ها انعکاس داده شد شکایت از پروپژیچ بود. بازیکنی که با سر و صدای بسیاری ابتدای فصل پیش به استقلال آمد و نه تنها کارایی لازم را نداشت بلکه با طرح شکایت به فیفا حالا به دنبال طلبش از باشگاه استقلال است. در این میان ظاهرا بهرام افشارزاده می‌خواهد به مهاجم سابق کروات استقلال رو دست بزند که روز گذشته صراحتا از طرح شکایت علیه این بازیکن پرده برداشت اما این شکایت به جایی نخواهد رسید و باشگاه استقلال با استناد به خبری که در تاریخ 19خرداد ماه در سایت خود منتشر کرد، در این ماجرا بازنده خواهد شد.
آن روز باشگاه استقلال لیست هشت نفره‌ای از بازیکنان مازاد را روی خروجی سایت خود قرار داد که نام پروپژیچ هم در میان این بازیکنان وجود داشت. شاید اگر آن روز مسوولان باشگاه استقلال آینده‌نگری می‌کردند و نام این بازیکن را در لیست مازاد قرار نمی‌دادند اکنون شکایت‌شان در فیفا به نتیجه می‌رسید و آنها می‌توانستند به واسطه ترک اردو توسط پروپژیچ نه تنها این بازیکن را ملزم به بازگشت کنند بلکه او را با محرومیت‌هایی هم مواجه سازند اما اعلام نام پروپژیچ در لیست خروجی‌های باشگاه استقلال همه چیز را خراب کرده است و بهرام افشارزاده نیز در اقدامی عجیب و بحث‌برانگیز به دنبال پیروزی در شکایت از این بازیکن است و حتی اعلام کرده برای رسیدن به اهداف یک وکیل ایتالیایی را استخدام کرده تا برنده این جنگ لقب بگیرد. حال از باشگاه استقلال باید پرسید که چرا و به چه دلیل اولا پروپژیچ را در لیست مازاد قرار داده‌اند تا دست این بازیکن برای رفتن از استقلال باز باشد و حتی بتواند در آینده‌ای نزدیک حکم محکومیت علیه باشگاه استقلال را هم دریافت کند و در ثانی چرا باشگاه استقلال توجهی به لیست مازاد خود که در تاریخ 19خرداد ماه روی خروجی سایت قرار گرفته ندارد؟ 


منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-17 08:31:12
نظر دهید

۲ نظر
حمیدرضا
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
هم باید پول وکیل ایتالیایی رو بدن هم پول این بنده خدارو … آقای افشارزاده شما اگر مدیرخوبی بودی وضعیت ورزش ما در این چندسال اینی نبود که برما گذشته… الان در استقلال هم سوءمدیریت شما بدجوری به چشم میاد … مثل سایر مدیرهای غیر متخصص که فقط باروابط سرکار هستند و هیچ جوره از این دایره خارج نمیشن … خدا خیربده به صفایی فراهانی و دادگان که اگر دوره مدیریت اونا نبود فوتبال ما خیلی وقت پیش زمان امثال مصطفوی نابود شده بود
علی کچـــل
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
الان پرسپولیسا هم میرن این خبر خوش را به پجیچ میدن تا جبران طارمی شده باشه ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر