فهرست

سوژه روز: دنیزلی به کمک پرسپولیس و طارمی می آید؟

آی اسپورت - با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس این سئوال به وجود آمده که تکلیف قرارداد او با ریزه اسپور چه می شود. از زمانی که شایعه جدایی طارمی از باشگاه جدیدش بر سر زبان افتاد، ریزه اسپور دست به کار شد و اعلام کرد که مهاجم ایرانی اش باید 3 میلیون یورو غرامت دهد یا اینکه دور فوتبال را برای مدتی خط بکشد.
با اینکه وکیل طارمی حاضر نشده درباره راهکار پرسپولیس برای جدایی طارمی توضیح دهد اما این احتمال وجود دارد که قرمزها دست به دامان مصطفی دنیزلی شوند. کاپ درباره این موضوع نوشته: اگر پای شکایت ریزه اسپور از طارمی به فیفا در کار باشد،موضوع برای او سنگین تمام خواهد شد و در این میان وجود نکته جالبی درباره وضعیت طارمی وجود دارد و آن ارتباط صمیمی مرد همه کاره ریزه اسپور با سرمربی اسبق سرخپوشان است.حکمت کارامان؛سرمربی ریزه اسپور،در سال 1997 دستیار مصطفی دنیزلی در تیم گوجالی اسپور ترکیه بود و از همان زمان رابطه صمیمی و نزدیکی با وی داشته است.در واقع کارامان،پله های مربیگری را در نزد سرمربی اسبق پرسپولیس آموخت و همواره از او به عنوان استاد خود یاد کرده است.در شرایطی که باشگاه پرسپولیس اقدامات حقوقی را برای آزادسازی طارمی آغاز کرده،به نظر می رسد ارتباطات دنیزلی در ترکیه برای رفع این بحران بتواند کارساز باشد.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-17 08:42:19
نظر دهید
۲ نظر
علی کچـــل
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴
اونا هم با رضاییان گه قرارداد داشته همین کارو کردند ....
امید
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
نیازی به کمک دنیزلی نیست. موضوع طارمی یکی از موارد غیرقابل پیش بینی هست که در قرارداد لحاظ شده و مهدی طارمی بخاطر کودتا و نبود امنیت میتونسته قراردادش را یک طرف فسخ کنه. مثل همون کاری که کیروش 25 بهمن انجام داد ولی بعد دوباره برگشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر