فهرست
استتوس: کاش باشگاه پرسپولیس بخشی از این دروغ نبود
استتوس: کاش باشگاه پرسپولیس بخشی از این دروغ نبود

استتوس: کاش باشگاه پرسپولیس بخشی از این دروغ نبود

آی اسپورت- هیچ ستاره ای، مطلقا هیچ ستاره ای، ارزش یک دروغ بزرگ سازمان یافته را ندارد؛ البته اگر آن طور که معاون باشگاه ادعا کرده است طارمی در جدایی از تیم ترک به قرارداد قبلی با پرسپولیس استناد کرده باشد. قراردادی که همه می دانیم وجود خارجی ندارد... البته که شعف بازگشت آقای گل، مهمتر از این حرفهاست. اما کاش باشگاه پرسپولیس بخشی از این دروغ نبود؛ بخشی از نقض قول و قرار و عهدی که وفای به آن جزو اصول و مفاهیم اولیه زندگی ماست. حکیمی گفته است اخلاق آنجا بامعناتر است که رعایت آن پرهزینه باشد و البته در سال اقتصاد مقاومتی، اولویت بر کاهش هزینه هاست.

پژمان راهبر
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-07-17 14:15:03
نظر دهید

۱۳ نظر
میلاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
قشنگ معلومه از برگشتن طارمی ناراحتید.از وقتی اومده همش ضدش تو سایت مطلب میزنید.خب اسم سایت رو بذارید esport :esteghlal sport
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
سایت اسقلالى ناراحت نباشید
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
عجیبه لنگیا از کلاهبرداری و دروغ حمایت میکنن.
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
این سایت بعد از اختلاف آقایان و کی روش هرروز سعی میکنند برانکو و پرسپولیس رو تخریب کنه.به صورت بی رویه ای از هر چهار مطلب نوشته شده سه مطلب بر علیه پرسپولیس هست .در حالی یکی از موارد خلاف واقع کی روش در مورد ایفمارک تا حالا مشخص شده.با گذر زمان بقیه موارد هم آشکار میشه .
بوی سوختگی از نوع سوختگی الیاف کیسه حمومی میاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
پژی جون فقط مونده بود تو روی شعار اقتصاد مقاومتی اسکی کنی!! داداچ آبو بریز اونجا که میسوزه. بیخودی هم محل سوختگی رو باد نزن سوزشش بیشتر میشه.
هر وقت یه مقاله نوشتی و وطن فروشی و جاسوسی کیسه کش ها رو هم ازش انتقاد کردی اونوقت معلوم میشه درد اخلاق داری. بابا مگه فوتبال لعنتی چقدر ارزش داره که میرید متنو ترجمه میکنید به تورکی استانبولی؟!!!!! جاسوس که نمیتونه بگه دروغ بده
فرزاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
موافقم اما نمیشه با آینده یه جوون بازی کرد . اگه طارمی میموند به خاطر فضای بد شهر ریزه دلتنگیهاش و جو ناامن ترکیه قطعا فوتبالش نابود میشد .
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
اقای راهبر شما که تو همه سایتایی که ضد پرسپولیسن یه شاخه زدی و هستیرخنه کردی کاملا مشخصه کدوم طرفی ولی استفاده از سایت ها برای گفتن نظر شخصی و به حاشیه کشیدن پرسپولیس بزرگ کار درستی نیست یکم شخصیتم خوبه والا.
مهدی
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
لنگی های آفتاب پرست دروغگو
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
طارمى با پرسپولیس توافق شفاهى نموده و " یاعلى " گفته بود اگر کمى سواد حقوقى داشتید میدونستید ایرادتان وارد نیست چرا که وفق قوانین کشور جارى کردن توافق و عقود (براى مثال و بطور مشخص عقد بیع ) جارى نمودن کتبى و شفاهى عقد به لحاظ اعتبار و نفوذ فرقى براى طرفین و اصحاب توافق ، قراداد و عهود نداشته و در هردو حالت نافذ است
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
جناب راهبر عزیز، مستنداً به مفادّ مقاله خودتان خلافى از طرف پرسپولیس صورت نگرفته چرا که توافق طارمى با پرسپولیس به لحاظ زمانى مقدم بوده ( توجهاً و توضیحاً اعتبار و نفوذ عقود، میثاق و عهود فى مابین اصحاب و طرفین اون منوط و مشروط به کتبى بودن یا شفاهى بودنش نیست و با قرائت ولو شفاهى صیغه عقود بین اصحاب عهد و توافق اعتباراش نافذ و جاریست)
علیرضا
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۶
آقای راهبر برای این جماعت این چیزا عادیه.مگه جریان خلعتبری و الغرافه و زمان قراردادش رو فراموش کردید؟
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
لنگی وقتی فیفا ترتیب لنگ و طارمی را داد میفهمی نافذ نبوده
برزو 4&9
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
فیفا بلایی سرتون بیاره که خون گریه کنید. لنگی های 9 سال جام ندیده و در حسرت فینال آسیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر