فهرست
استتوس: رفتار هواداران زشت‌تر از طارمی بود
استتوس: رفتار هواداران زشت‌تر از طارمی بود

استتوس: رفتار هواداران زشت‌تر از طارمی بود

آی‌اسپورت- کاری که هواداران پرسپولیس در قبال طارمی انجام دادند، از اشتباه این بازیکن هم نابخشودنی‌تر است. تا همین بیست‌وچهار ساعت قبل زیر هر عکسی از طارمی، کلی فحش و ناسزا نثار این بازیکن می‌شد. ولی حالا زودتر از خود طارمی تغییر موضع دادند. آن‌ها تا روز قبل در تمرین علیه مهدی طارمی موضع گرفته بودند و حالا با گل و شیرینی به استقبالش می‌روند. پرسپولیسی‌ها تغییر موضع‌شان در حد طارمی بود. صبح علیه طارمی بودند و عصر با طارمی. 

حالا با هر اشباهی، هواداران دوباره طارمی را «هو» خواهند کرد. با این فشار، تنها راه‌ فرار طارمی زدن گل‌های متوالی است. کافی است او بار دیگر اشتباه کند تا باز هم هواداران علیه‌ش شوند. 

این حرکت طارمی یادآور واکنش لیورپولی‌ها نسبت به مایکل اوون بود. وقتی اوون قصد بازگشت به آنفیلد را داشت، لیورپولی‌ها اجازه بازگشت به او را نداده بودند. ولی حالا سرخ‌های ایران با گل شیرینی و از اشتباهات او استقبال می‌کنند. مریم پویان
کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-17 15:58:27
نظر دهید
۷ نظر
فرشاد4واقعی
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
مایکل اوون فوتبال خودشوتموم کرده بودولی مهدی بدون حتی 1بازی برگشت به تیمش4444درضمن بخشش ازبزرگان است
اسما
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۹
هی اقا کی ب این چیزا توجه میکن تو ایران. ماشالله مردم دورویی هستیم البته بلانسبت بعضیا.ینی هوادارا متوجه نیسن ک مسئولای فوتبال سرکارشون گذاشته؟
بوی سوختگی از نوع سوختگی الیاف کیسه حمومی میاد
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
از طارمی کشیدین بیرون فرو کردین تو ما! انگار بدجوری زور به کونتون اومده با برگشتن مهدی!! داری شورشو درمیازی سایت "آی کیسه"
اولا اونایی که به مهدی فحش دادن طرفدارای کیسه بودن که مثلا خواستن مهدی رو با ما بد کنن و دو بهم زنی کنن شایدم چند تا پرسپولیسی احساسی قاطیشون بودن ثانیا گیریم تا دیروز ازش عصبانی بودیم و الان که دیدیم پشیمونه و میخواد جبران کنه بخشیدیمش. ابن ایراد داره؟!!
99999
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
طرفدارای لنگ کثیف ترین و بی شعورترین طرفدارای ایران هستند...تف ب این شخصیت و شرفشون ...ادمین چاپ کن خواهشا
بردیا از کاشان
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
قیاس مع الفارق لنگ کجا لیورپول کجا
-
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
چرا اینقدر گیر دادید به پرسپولیس و طارمى ؟ عزیزجان اونى که باید میبخشید بخشیده شما چرا نگرانید؟ وقتى تو آموزه هاى ما در فواید عفو و گذشت و بخشش بعنوان ارزشى بزرگ یاداورى و بسیار گفته شده شما ناراحت چى هستید؟ طارمى بعنوان عضوى از خانواده بزرگ پرسپولیس به خونه خودش برگشته و بس
حرف حساب
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
یه خورده عقل و شعور هم چیز خوبیه که برخی از نویسنده های سایت isport اصلا ندارند! اونهایی که دلخور بودند از طارمی مثل من هنوزم دلخوریم! و اونهایی که گل و شیرینی بردند کسانی بودند که موقع رفتن طارمی براش آرزوی موفقیت کردند که اتفاقا کم هم نبودند ولی چون نیومدند فحش بدهند امثال شما آی کیو فکر میکنید اصلا نبودند!! شیر فهم شد؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر