فهرست
بازنده بزرگ بازگشت طارمی: علیپور نیمکت نشین می‌شود؟
بازنده بزرگ بازگشت طارمی: علیپور نیمکت نشین می‌شود؟

بازنده بزرگ بازگشت طارمی: علیپور نیمکت نشین می‌شود؟

آی اسپورت - بازگشت مهدی طارمی خبر خوبی برای پرسپولیسی هاست. حتی اگر هواداران هم از این اتفاق تا حدودی دلخور باشند اما برانکو وبازیکنان پرسپولیس تحت هر شرایطی از بازگشت آقای گل لیگ خوشحال خواهند شد. در این میان شاید فقط یک نفر با بازگشت طارمی رویاهایش برای فصل جدید به هم خورده باشد. او هم علیرضا علیپور است. بازیکنی که با رفتن طارمی اولین گزینه برانکو برای خط حمله پرسپولیس بود اما حالا باید مجدد خودش را آماده بازگشت به نیمکت و حضور به عنوان بازیکن تعویضی کند. البته با این شرایط ساسان انصاری هم باید تقریبا قید بازی کردن را بزند و منتظر اتفاقی باشد تا به ترکیب راه پیدا کند.

نکته مهم این است که علیپور با توجه به پیشنهاد جدی که از روسیه داشت قرار بود ترانسفر شود اما به واسطه جدایی طارمی و این که پرسپولیس مهاجم ندارد در این تیم ماندنی شد. در این میان هم علیپور یک فرصت مناسب را از دست داد و هم باشگاه از پولی که می‌توانست بابت این انتقال بدست بیاورد بی‌نصیب ماند.


کد خبر: 9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-17 18:21:33
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
توی پرسپولیس هیچ کس بازنده نیست. اختلاف افکنی نکنید. همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنند.
شهروند
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
چی میزنی آخه تو ، با ورود یه نفر چطوری دو نفر رو نیمکت نشین کردی ؟؟؟؟!!!!!!
Mehr
يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
بعید نیست لیگ با نیمکت نشینی طارمی شروع بشه.
راستی، علیپور کی علیرضا شد؟ قبلا که علی بود!
پوریا
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۷
پرسپولیس امسال تو سه جام باید بجنگه ، مطمئن باشید به اندازه کافی به همه بازی میرسه . نه مثل پارسال که تا یه نفر مصدوم میشد کابوس نور محمدی و بابک حاتمی و اومانیا میومد سراغمون ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر