فهرست
تاریخچه نیمکت تراکتورسازی در لیگ برتر/ تونی و همه!
تاریخچه نیمکت تراکتورسازی در لیگ برتر/ تونی و همه!

تاریخچه نیمکت تراکتورسازی در لیگ برتر/ تونی و همه!

آی اسپورت- 10 مربی با احتساب این فصل در 9 دوره حضور تراکتورسازی در لیگ برتر روی نیمکت این تیم نشسته اند. مرد تقریبا مشترک این دوره های اخیر هم کسی جز تونی پرتغالی نبوده. تونی یا از اول بوده و آخر را ندیده یا از میانه های آمده و بدون دیدن اول از خط آخر عبور کرده است.
در اولین دوره لیگ برتر حاضر بودند. کار با محمدحسین ضیایی استارت خورد و تا پایان نیم فصل اول، محمود یاوری هم آمد ولی نتایج تغییر خاصی نکرد. در نیم فصل دوم، احد شیخ لاری سرمربی شان بود که با 2 برد و 8 باخت در 13 بازی نتوانست تراکتورسازی را نجات بدهد و تیم درنهایت سقوط کرد و 7 فصل را دور از لیگ برتر گذراند تا در ابتدای لیگ نهم دوباره به بالاترین سطح فوتبال ایران رسید.
در 2 فصل ابتدایی، فراز کمالوند سرمربی این تیم بود. سپس در لیگ یازدهم، امیر قلعه نویی هدایت شان را برعهده گرفت و در ابتدای لیگ دوازدهم این پست به تونی اولیویرا داده شد. او تا هفته سی و سوم سرمربی بود ولی سپس اخراج شد و جایش را حسن آذرنیا در 2 بازی پایانی گرفت و هر دو را هم برد.
در لیگ سیزدهم، مجید جلالی به عنوان سرمربی معرفی شد. او با 9 برد و 3 باخت در 23 بازی در میان تعجب اخراج شد و جایش را برای 2 بازی به غلام باغ آبادی داد که هر دو هم مساوی شد. در 5 بازی آخر فصل، دوباره هدایت تیم به تونی رسید.
سرمربی تیم در لیگ چهاردهم، رسول خطیبی بود که بعد از 19 بازی (9 برد و 5 باخت) برکنار شد و جایش را برای یک بازی به قادر احدزاده داد که با برد تیم همراه بود. در 10 بازی پایانی مجددا تونی سرمربی شد که آمار عجیب و غریب 7 برد و یک باخت را ثبت کرد.
فصل قبل با تونی استارت خورد ولی او بعد از 4 برد و 3 باخت در 13 بازی رفت درحالیکه آمار کلی 29 برد و 12 باخت در 60 حضور روی نیمکت تراکتورسازی را ثبت کرد. در 17 بازی پایانی، امیر قلعه نویی سرمربی شد و آمار 9 برد و 2 باخت را ثبت کرد. او در این فصل هم سرمربی تراکتورسازی است.
     
آی اسپورت
2016-07-17 18:48:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر