فهرست
استقلال نمی بازد، منصوریان نمی برد، به دایی نمی بازند
استقلال نمی بازد، منصوریان نمی برد، به دایی نمی بازند

استقلال نمی بازد، منصوریان نمی برد، به دایی نمی بازند

آی اسپورت- اولین بازی استقلال در لیگ شانزدهم، دوئل علیرضا منصوریان با علی دایی است روی نیمکت نفت. یک دیدار با کلی آمار و ارقام جالب و رکوردها و طلسم ها.
استقلال نمی بازد
استقلال هرگز در بازیهای ابتدایی تاریخ لیگ برتر نباخته و از لیگ پنجم به این سو تنها در لیگ یازدهم برنده هفته اول نبوده است. آنها 11 برد و 4 مساوی در افتتاحیه ها دارند. آبی ها در 4 فصل اخیر، لیگ را با یک گل برتری نسبت به رقیب استارت زده اند و در 3 فصل اخیر همیشه 2 بر یک برنده شده اند برابر گسترش فولاد، راه آهن و سیاه جامگان که هر 3 بازی در خانه رقبا بوده.
منصوریان نمی برد
منصوریان 3 بار تا بحال لیگ را از ابتدا آغاز کرده است ولی هرگز رنگ برد را ندیده. در لیگ نهم او روی نیمکت پاس به استیل آذین باخت. در لیگ چهاردهم روی نیمکت نفت با پرسپولیس دایی مساوی کرد. در لیگ پانزدهم هم روی نیمکت نفت با تراکتورسازی به تساوی بدون گل رسید.
به دایی نمی بازد (1)
منصوریان و دایی سابقه 3 دوئل برابر هم در تاریخ لیگ برتر را دارند. نفت منصوریان و پرسپولیس دایی در لیگ چهاردهم به تساوی یک بر یک رسیدند. نفت منصوریان و صبای دایی در بازی رفت فصل قبل در خانه نفت همین تساوی را رقم زدند. بازی برگشت را اما نفت منصوریان در قم با نتیجه 3 بر یک از صبای دایی برد.
به دایی نمی بازد (2)
از 14 بهمن 1388 به این سو، تیمی که دایی روی نیمکتش بوده موفق به شکست دادن استقلال نشده است. آن روز را پرسپولیس با سوپرگل کریم باقری از استقلال مرفاوی برد ولی بعد از آن دایی روی نیمکت پرسپولیس، راه آهن و صبا دیگر بردن استقلال را نوبر نکرد. دایی تنها مربی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است که دو دربی رفت و برگشت یک فصل را باخته.
     
آی اسپورت
2016-07-17 19:04:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر