فهرست

شایعه روز: شهباززاده جانشین طارمی می شود

آی اسپورت - در حالی که سجاد شهباززاده تلاش می کند قبل از پایان ضرب الاجل سرمربی باشگاه آلانیا اسپور که به او گفته حداکثر تا سه روز دیگر منتظر حضور او در تمرینات می ماند، با استقلالی ها به توافق برسد و از این تیم جدا شود تا راحت و بی دردسر با آلانیا اسپور ترکیه قرارداد ببندد، یک ایرانی فعال در نقل و انتقالات که در مذاکرات منجر به جدایی موقت طارمی از ریز اسپور نقش داشته، به سجاد گفته عجله نکند چون احتمال دارد او را به جای طارمی، به ریز اسپور ببرد و پول خوبی هم در قیاس با آلانیا اسپور برایش بگیرد.
 به نوشته رادنیوز، گویا این مدیر برنامه ایرانی به مدیران ریز اسپور هم توصیه کرده حالا که مهدی طارمی به هر دلیلی آمادگی بازی در ترکیه را ندارد، قید جذب او را بزنند و سجاد شهباززاده را به خدمت بگیرند. هنوز نه ریز اسپور به این پیشنهاد جواب مثبت داده و نه سجاد شهباززاده ولی احتمال دارد نماینده ای از باشگاه ریز اسپور که قرار است برای پیگیری موضوع طارمی به تهران بیاید، به باشگاه استقلال هم برود و برای جذب سجاد شهباززاده مذاکره ای هم با استقلال داشته باشد. 


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 07:34:00
نظر دهید

۱ نظر
pers
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۱
به عنوان پرسپولیسی واقعا سجاد مهاجم خیلی خوبیه ولی تو استقلال اصلا خوب تغذیه اش نکردن اگه پرسپولیس بود بالای 20 گل میزد شاید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر