فهرست

هدف جدید منصوریان: رسیدن به رکورد تیم برانکو

آی اسپورت - یکی از نکات مثبت پرسپولیس در فصل گذشته قدرت بالای خط حمله این تیم بود. درست است که مهدی طارمی و سایر بازیکنان هجومی پرسپولیس در طول فصل موقعیتهای زیادی را از دست دادند اما موفق شدند تا آخر فصل 50 گل بزنند تا پرسپولیس عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را بدست آورد.
این موفقیتی است که منصوریان امسال آن را نشانه گرفته. سرمربی استقلال که بازیکنان هجومی خوبی به ترکیب تیمش اضافه کرده، مهاجمانش اعلام کرده توقع دارد تیمش با این خط حمله در لیگ جدید 50 گل بزند. نامه نیوز  در انتهای این خبر به این نکته اشاره کرده که منصوریان در حالی چنین توقعی از تیمش دارد که شهباززاده بهترین مهاجم این تیم در شرف جدایی است و کاوه رضایی نیز فصل گذشته با زدن 6 گل آمار زیاد جالبی در امر گلزنی نداشت.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-18 07:53:33
نظر دهید

۴ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
کچل در خواب بیند یک کلاه گیس
گهی شانه زند گًه هم ســشوار ....
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۰
آقای منصوریان زیادی جوگیر شده .....چقدر عجله یکباره میخواد افتخارات همه رو کسب کنه ...کاش ایشون میفهمید که و فراموشکار نبود که خیلی ها با موفقیت بیشتر هم بودند که نتونستن بمونن تمام تصاویر تواضع و ..که از خودشون نشون داده بودن کم کم آشکار میشه همه ظاهر سازی بوده .. البته یه شانس ایشون دارن چون مرید کی روش هستن حامیان رسانه ای کی روش کاملا حمایتش میکنن و از تخریب دیگران در جهت موفقیت اون کوتاهی نمیکنن ......البته گذر زمان به موقعدخیلی چیزها را ثابت میکنه
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۲
منصوریان: به تقلید از پرسپولیس می خواهیم رنگ لباس تیممان قرمز شود.
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
تقلید کار…
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر