فهرست

معمایی به نام محمد جواد معنوی نژاد

آی اسپورت - چندی پیش در سایت فدراسیون جهانی والیبال فهرست بازیکنان تیم‌های ملی والیبال راه یافته به المپیک ریو منتشر شد که در لیست بازیکنان تیم ایران خبری از نام میرزاجانپور نبود. همین مسئله باعث شد سروصدای زیادی در محافل ورزشی ایجاد شود و فدراسیون والیبال مجبور شد خیلی زود نسبت به این مسئله واکنش نشان دهد و نام میرزاجانپور را به لیست تیم ملی اضافه کند.روز گذشته فهرست نهایی تیم ملی والیبال جهت حضور در المپیک اعلام شد و بر خلاف تصور محمد جواد معنوی‌نژاد از حضور در المپیک بازماند تا شائبه‌های زیادی در این زمینه ایجاد شود.با توجه به این اتفاقات، به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون والیبال تحت هر شرایطی علاقه داشتند امیر غفور و شهرام محمودی در لیست تیم ملی باقی بمانند. میرزاجانپور نسبت به معنوی‌نژاد تجربه بیشتری دارد، ضمن اینکه علاوه بر بازی در پست دریافت کننده قدرتی، در صورت لزوم می‌‌تواند در پست قطرپاسور هم بازی کند، هر چند عملکرد میرزاجانپور در قطرپاسور آنچنان که باید رضایت‌بخش نیست.شاید حذف نام معنوی‌نژاد کمترین عواقب را برای فدراسیون والیبال داشته باشد، چون این بازیکن جوان است و مدت زمان زیادی نیست که در تیم ملی حضور دارد. هر چند در لیگ جهانی عملکرد به مراتب بهتری نسبت به میرزاجانپور داشت و در تعدادی از بازی‌ها امتیازآورترین بازیکن میدان لقب گرفت.باید دید فهرست تیم ملی بر چه اساسی انتخاب شده است و آیا واقعا شایستگی بازیکنان نقش اصلی را در انتخاب آنها بازی کرده است یا عوامل دیگری هم دخیل بوده‌اند. 


منبع: میزان
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-18 08:44:29
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
خدایی حق معنوی نژاد بود بره المپیک .. بین زرینی و میرزاجان پور یکی شون خط میخوردن ...
شهرام محمودی هم که دیگه اصلا مثل سابق نیست .. توی لیگمون بازیکن های خیلی خوبی تو این پست داریم مثل میکاییل تاجر که واقعا حقشه به جای محمودی تو تیم ملی باشه ..
sia
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
دلیل بازی دادن حمزه زرینی رو من متوجه نمیشم! این بازیکن 2012 والیبالش تموم شد کواچ هم به همین خاطر دعوتش نمیکرد الان ولی اصرار دارن که بازی کنه و هر بازی هم بدتر از بازی قبلی تیمو با اشتباهاتش نابود میکنه!
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۳
درسته که معنوی نژاد در امتیاز گیری بهتر از میرزاجانپوره اما دریافتاش اصلا در حد اون نیست.ما ایرانیا فقط کسانی که امتیاز میگیرنو میبینیم.دوباره بازی های معنوی نژادو ببینید به راحتی چنر پوئن سرویس به تیمای دیگه داد.البته فکر میکنم با گذر زمان این مشکلم برطرف میکنه و قطعا اینده دار هست.در ضمن کادر فنی تیم ملی بهتر از هر کسی شرایطو میدونه بهتره بهشون اعتماد کنیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر