فهرست
افشاگری طالب‌لو؛ پارسال بعضی‌ها اهداف شخصی داشتند
افشاگری طالب‌لو؛ پارسال بعضی‌ها اهداف شخصی داشتند

افشاگری طالب‌لو؛ پارسال بعضی‌ها اهداف شخصی داشتند

آی اسپورت - وحید طالب‌لو در وضعیت خوبی نیست. او سال گذشته را زیر سایه سید مهدی رحمتی گذراند و با آمدن علیرضا منصوریان در لیست مازاد استقلال قرار گرفت. اما باشگاه استقلال هنوز با این دروازه‌بان قدیمی و محبوب تسویه حساب نکرده است. طالبلو که از این وضعیت راضی نیست امروز در مصاحبه با رادیو تهران توضیحات جالبی درباره اتفاقات سال گذشته و روزهای اخیر داد:
 
*متاسفانه ما در مملکت‌مان خوش استقبال و بد بدرقه هستیم. یک مربی آمده و من را نخواسته و شاید کسان دیگری من را نخواستند. متاسفانه سناریوی 5 سال پیش باز هم در استقلال برای من تکرار شد. من خیلی سعی کردم با خوبی و خوشی از تیم جدا شوم و هیچ ادعایی هم ندارم اما فقط از مسئولان باشگاه خواستم به تعهدات‌شان عمل کنند.
 
*چند روز پیش به باشگاه رفتم که متوجه شدم آقای مظلومی هم در آنجا حضور دارد. ایشان نزد افشارزاده بود و من هم از آقای مظلومی خواستم اگر من کوتاهی در فصل گذشته کردم یا اینکه بی‌انضباطی کردم و یا حتی بدون اجازه در تمرینات شرکت نکردم، به آقای افشارزاده بگوید. آقای مظلومی به من لطف داشت و نزد افشارزاده گفت من یکی از باانضباط‌‌‌ترین بازیکنان استقلال بودم و البته ناگفته نماند که شخص بهرام افشارزاده طی گزارشاتی که به دستش رسیده بود از ریز جریانات اطلاع داشت و می‌دانست در تمرینات چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
 
*قبل از اینکه تیم به ارمنستان برود از من درخواست شد در استقلال بمانم ولی بعد از اینکه تیم به ایران بازگشت دیگر حرفی نشد. از سوی دیگر هم من خواستار مطالباتم هستم و جالب است چند روز پیش آقای توفیقی اعلام کرد یکسری بی‌نظمی‌ها در مسائل مالی رخ داده ولی من هم به ایشان گفتم برایم جای تعجب است چرا همیشه این بی‌نظمی‌ها در مورد من وحید طالب‌لو رخ می‌دهد؟ خودمم از این موضوع تعجب می‌کنم که در این سال‌های اخیری که در استقلال بودم فقط برای من بی‌نظمی مالی صورت می‌گیرد.
 
‌*آنطور که مردم تصور می‌کنند خیانت صورت گرفته نه ولی استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی تیم‌های مردمی هستند و اهداف شخصی نباید بر آنها دخیل باشد. به نظرم سال گذشته اهداف شخصی در استقلال تاثیرگذار بود و من چندین بار به پرویز مظلومی و بهرام افشارزاده این موضوع را گوشزد کردم. اگر قرار بود از طرف من این مسائل رسانه‌ای شود دوستان می‌گفتند چون طالب‌لو در تیم بازی نمی‌کند این حرف‌ها را می‌زند ضمن آنکه من نمی‌خواستم برای استقلال حاشیه درست شود و سعی کردم حرف‌ها را به متولیان تیم‌ها منتقل کنم. دیگر مسئولیت با خود آنها بود.
 
*جا دارد از طرفداران استقلال و حتی پرسپولیس که با نظرات محبت‌آمیزشان به من انرژی می‌دهند، تشکر کنم و امیدوارم روزی بتوانم تجربیاتم را در اختیار آنها قرار دهم. اول اینکه باید بگویم شرمنده مردم و هواداران استقلال هستم و از طرف دیگر هواداران تیم رقیب‌مان یعنی پرسپولیس با کامنت‌هایی که در صفحه مجازی من منتشر می‌کنند فارغ از هر رنگی من وحید طالب‌لو را شرمنده خود کردند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-18 10:46:03
نظر دهید
۲ نظر
حمیدرضا
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۸
یه پرسپولیسی که نخواست بخاطر صلاح خودش با روان طرفدارهای استقلال بازی کنه
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
هر کسی با اخلاقه تو این فوتبال له میکننش .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر