فهرست
روشن سامره را برکنار کرد؛ افشارزاده وتو کرد
روشن سامره را برکنار کرد؛ افشارزاده وتو کرد

روشن سامره را برکنار کرد؛ افشارزاده وتو کرد

آی اسپورت – حسن روشن رئیس آکادمی باشگاه استقلال از برکناری علی سامره از سرمربیگری تیم امید این باشگاه خبر داد. روشن درباره اتفاقات رخ داده در بازی چند روز گذشته امیدهای استقلال، گفت: بعد از آن اتفاقات علی سامره از سرمربیگری تیم امید استقلال برکنار شد و به جای سامره، آرش لب جویی و شعبانی به عنوان مربیان تیم امید استقلال انتخاب شدند. 
 
اما بهرام افشارزاده مدیر عامل استقلال در رابطه با این اتفاق گفت: این موضوع به هیچ وجه با من هماهنگ نشده است و نباید رسانه ای می شد. مطمئن باشید سامره که از مربیان خوب چند سال اخیر استقلال است به کار خود در فصل آینده نیز ادامه می دهد. من با حسن روشن هم صحبت می کنم تا اختلافات را کنار بگذارد و سامره را به عنوان سرمربی تیم امید استقلال در کنار خود ببیند.

باید دید حسن روشن که با توپ پر آمده بود و خیلی محکم از برکناری سامره خبر داده بود نسبت به این تصمیم افشارزاده چه واکنشی نشان می دهد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 11:22:51
نظر دهید
۱ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
آقای روشن بازیکن بزرگی بودی قبول، درست ولی جون مادرت بکش بیرون از تیم با هیشکی نمیسازی هیچی هم خالین نیست فقط مشکل درست میکنی و ضربه میزنه خدمت کن و نباش با نبودنت خدمت کن با نظر ندادنت خدمت کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر