فهرست
مارکا اعلام کرد؛ رونالدو سه هفته اول لالیگا را از دست داد
مارکا اعلام کرد؛ رونالدو سه هفته اول لالیگا را از دست داد

مارکا اعلام کرد؛ رونالدو سه هفته اول لالیگا را از دست داد

آی اسپورت - روزنامه مارکا در گزارشی اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی به علت مصدومیت تا هفته سوم لالیگا از میادین دور خواهد بود. به نوشته این روزنامه رئال مادرید نمی خواهد در مورد رونالدو ریسک کند. مسئولان باشگاه از کریستیانو خواسته اند تا یک ماه کامل استراحت کند و پس از آن یک ماه روی ریکاوری از مصدومیتش که در فینال یورو حادث شد کار کند.
 
رونالدو فصلی طولانی را با حضور در فینال یورو و فینال لیگ قهرمانان پشت سر گذاشت و پزشکان رئال اعتقاد دارند که نه تنها سوپرجام اروپا بلکه باید در دو بازی مقابل سوسیه داد و سلتاویگو در دو هفته اول لالیگا غایب باشد. او همچنین بازی پرتغال و سوئیس در مرحله راهیابی به جام جهانی را از دست خواهد داد. رونالدو بدین ترتیب در هفته سوم لالیگا و مقابل اوساسونا به ترکیب رئال بر می گردد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 12:13:41
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
فینال که بازی نکرد تو 5 بازی از 7 بازی هم که گل نزد اسونترین قرعه ممکن هم که به تیمش خورد حالا میگن شایسته توپ طلاست!!!
البته در اینکه رونالدو بازیکن بزرگیه شکی نیست اما من یه دلیل دلرم که حقش توپ طلا نیست.به مصاحبه های رونالدو بعد از قهرمانی هاش در لیگ قهرمانان و یورو نگاه کنید.بلافاصله بعد از بازی میگه به نظرم حقم توپ طلاست!!!رونالدو موفقیت های تیمیشو برای خودش میخواد نه تیمش اون اشک هایی که میریزه برای تیم نیست نگرانی برای از دست دادن توپ طلاست.
وقتی بازیکنی میگه من بهترین بازیکن 20 سال اخیر هستم در حالی که مربی خودش (زیدان) اسطوره با شگاه در 20 سال اخیر بوده همه چیز مشخصه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر