فهرست
ایده اقتصادی رئال؛ فروش گران‌های پردردسر
ایده اقتصادی رئال؛ فروش گران‌های پردردسر

ایده اقتصادی رئال؛ فروش گران‌های پردردسر

آی اسپورت - بحران ویروس کرونا، باعث ایجاد مشکلات اقتصادی برای بسیاری از باشگاه‌های فوتبال شده است. رئال مادرید هیچگونه مشکل مالی ندارد اما با این وجود، آن ها سعی می کنند این بحران را به بهترین شکل اداره کنند. به گزارش آس، رئال مادرید دیگر به فراتر از این فصل نگاه می کند. لوس بلانکوس از جمله باشگاه هایی است که در بهترین شرایط اقتصادی به سر می برند اما فلورنتینو پرز ریسک کردن را دوست ندارد و می خواهد مطمئن شود باشگاه به سلامت از این بحران جهانی عبور می کند. ایده آل ترین راه برای باشگاه، کم کردن میزان پرداختی ها است. در این فصل رئال مادرید 284 میلیون یورو برای حقوق بازیکنان پرداخت کرد اما این رقم برای فصل آتی، کمتر خواهد شد.

اولین بازیکنی که قرار است فروخته شود، گرت بیل با دستمزد خالص 14.5 میلیون یورویی است. در واقع بیل در چنین شرایطی، نیمکت نشین لوکسی به حساب می آید و ماندن او در باشگاه، از لحاظ اقتصادی به نفع رئال مادرید نیست. چنین وضعیتی برای هامس رودریگز هم صادق است. او در برنامه های زین الدین زیدان جایی ندارد و دیگر بازیکنی است که رئال مادرید را ترک خواهد کرد. ماریانو دیاز، آلوارو اودریوزولا و براهیم دیاز، دیگر بازیکنانی هستند که از نظر مدیران، می توانند برای کم شدن هزینه ها باشگاه را ترک کنند.

همه این ها در حالی است که دنی سبایوس و خسوس وایخو به صورت قرضی در سایر تیم ها بازی می کنند و وضعیت پیچیده‌ای دارند. البته که رئال مادرید خریدهایی خواهد داشت و علاقه آن ها به پل پوگبا یا بازگرداندن اشرف حکیمی به سانتیاگو برنابئو، بر هیچکس پوشیده نیست. با در نظر گرفتن تمام خروجی ها، رئال مادرید می تواند 75 میلیون یورو ذخیره کند.

     
آی اسپورت
2020-04-05 19:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر