فهرست
اعتراف لمپارد: ورتر چطور به چلسی آمد؟
اعتراف لمپارد: ورتر چطور به چلسی آمد؟

اعتراف لمپارد: ورتر چطور به چلسی آمد؟

آی اسپورت – فرانک لمپارد سرمربی چلسی درباره انتقال تیمو ورنر مهاجم گلزن آلمانی به تیمش صحبت کرده و توضیح داد که با وجود تلاش دو تیم لیورپول و منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن ورنر، چلسی چطور موفق شده ستاره آلمانی را به استمفوردبریج منتقل کند.

مهاجم سابق لایپزیش در ماه ژوئن به چلسی پیوست درحالیکه گفته می‌شود لیورپول و سیتی هم به دنبال خرید او هستند. حالا اما مشخص شده ورنر در اوایل سال جاری میلادی و در صحبتهای رو در رو با لمپارد و پیتر چک تصمیم خود را برای پیوستن به آبی های لندن گرفته بوده.

لمپارد حالا در این باره گفت: " همینطور که می‌دانید ما برای جذب تیمو ورنر با تیم‌هایی مثل لیورپول و منچسترسیتی رقابت داشتیم. من که خودم زمانی فوتبالیستی بوده ام که من را می شناختند سعی کردم تا جایی که می توانم در صحبت با او برای باشگاه چلی تبلیغ کنم. البته من در صحبت با همه بازیکنانی که می خواهیم‌شان همین کار را می کنم و پیتر چک هم روش مشابهی دارد".

سرمربی چلسی در ادامه گفت: " ما خیلی دوست داشتیم تیمو را به چلسی بیاوریم و او باید احساس می‌کرد که ما اینقدر به دنبال جذبش هستیم. از حرفهایی که او در مکالمات‌مان به من زد خیلی خوشحال شدم. این صحبتها بین یک مربی و بازیکنش واقعاً مهم است چون رابطه مربی و بازیکن باید خوب باشد. ما از اینکه توانسته ایم بازیکنانی در سطح ورنر را به خدمت بگیریم باید خوشحال باشیم".

۱    
آی اسپورت
2020-09-13 15:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر