فهرست
خرید عجیب برانکو در خط دفاع: ذخیره، نامطمئن، گل‌خور و بی‌ثبات!
خرید عجیب برانکو در خط دفاع: ذخیره، نامطمئن، گل‌خور و بی‌ثبات!

خرید عجیب برانکو در خط دفاع: ذخیره، نامطمئن، گل‌خور و بی‌ثبات!

آی اسپورت - فصل پیش پرسپولیس، یکی از تیم‌های موفق لیگ برتر در خرید بازیکنان خارجی بود اما این فصل، آن‌ها سراغ گزینه‌های عجیبی رفته‌اند. بن سون هندوراسی، ماریچ کروات و لوبانف ازبک، انتخاب‌های غیر ایرانی برانکو در فصل گذشته بودند. بن‌سون به نسبت دقایق بازی آمار موفقی داشت، ماریچ توانست تا حد زیادی رضایت برانکو را جلب کند و لوبانف هم با وجود عملکرد نه چندان خوب، به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم ملی ازبکستان با پرسپولیس قرارداد بسته بود.

این فصل گزینه‌های خارجی پرسپولیس، از فصل گذشته هم سرشناس بودند اما در نهایت آن‌ها دو گزینه نه چندان مطرح اوکراینی را به ایران آوردند. پریمیوف با کارنامه‌ای ضعیف، قرار بود جانشین مهدی طارمی شود اما با تمدید قرارداد طارمی احتمالا به کشورش برمی‌گردد. پلیانسکی گزینه جانشینی ماریچ که احتمالا با سرخپوشان قرارداد می‌بندد، از پریمیوف هم آمار بدتری دارد.

پلیانسکی به عنوان بازیکن تحت قرارداد شاختار، بارها به تیم‌های مختلف قرض داده شده و فصل پیش در متالیست بازی می‌کرد. متالیست با خوردن 46 گل در 26 بازی و آمار 1.76 گل خورده در هر مسابقه، دومین خط دفاع ضعیف لیگ اوکراین بود. پلیانسکی، در همین تیم هم جایگاه ثابتی نداشت و فقط در 14 بازی از 26 بازی تیمش، یعنی کمی بیش از نصف بازی‌ها در ترکیب اصلی قرار داشت. متالیست در این 14 بازی با پلیانسکی فقط 3 کلین شیت ثبت کرد و در یکی از بازی‌ها، 8 گل از شاختار خورد. از سال 2012 تا امروز، پلیانسکی در هیچ فصلی بیشتر از 20 بازی انجام نداده و در صورت قرارداد با پرسپولیس هم بعید است جایی در ترکیب اصلی برانکو داشته باشد.

فصل بعد جلال حسینی مدافع ثابت پرسپولیس خواهد بود و برانکو کار سختی برای انتخاب زوج او از بین گولچ، انصاری و پلیانسکی دارد. گولچ و انصاری در بازی‌های دوستانه عملکرد موافقی در پست مدافع میانی نداشته‌اند و آمار پلیانسکی، نشان می‌دهد او هم نمی‌تواند زوج مطمئنی برای سیدجلال باشد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 15:49:15
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۱۷
اینا مهم نیست مهم کمیسیونی هست که به پلفسول می رسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر