فهرست
دردسر شیرین برانکو؛ معمای خط هجومی پرسپولیس
دردسر شیرین برانکو؛ معمای خط هجومی پرسپولیس

دردسر شیرین برانکو؛ معمای خط هجومی پرسپولیس

آی اسپورت- پرسپولیس در خط هجومی خود در حال حاضر مهدی طارمی، امید عالیشاه، علی علیپور، وحید امیری، شهاب زاهدی و ساسان انصاری را در اختیار دارد. بازیکنانی که همگی داعیه حضور در ترکیب اصلی را در ذهن می پرورانند و باید دید برانکو چه پلانی برای استفاده از آنها در ذهن خود می‌پروراند.
در شرایط عادی پرسپولیسی ها در فصل گذشته از کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و علی علیپور در خط میانی و تهاجمی خود استفاده می کردند و خط هجومی زهرداری را تشکیل داده بودند که اکنون با اضافه شدن وحید امیری و ساسان انصاری به نظر شرایط فوق‌العاده تری در پیش خواهند داشت و البته به این بازیکنان باید احمد نوراللهی و شهاب زاهدی را هم اضافه کرد.
در شرایط فعلی اما با توجه به دوری مهدی طارمی از تمرینات بدنسازی به نظر می رسد او چند هفته ابتدایی لیگ را توسط برانکو به عنوان بازیکن اصلی به کار گرفته نشود و وحید امیری و علی علیپور این فرصت را خواهند داشت تا با عملکرد خود جایگاه ثابتی برای خود به دست آورند.
با این حال چالش بزرگتر با بازگشت مهدی طارمی به خط حمله این تیم مربوط می شود و باید دید از بین امید عالیشاه و علی علیپور کدام بازیکن قربانی خواهد شد و برانکو چه تاکتیکی برای استفاده از تمام پتانسیل تیمش به کار خواهد گرفت.
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-18 16:57:01
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۰۸
احمدزاده میره رو نیمکت
امید
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴
فعلاً که چندبازی طارمی با توجه به نبودنش و عقب ماند از بدنسازی، بازی نمیکنه. ولی وقتی ترکیب جابیفته، زوج خط حمله پرسپولیس طارمی امیری هستند. محسن مسلمان پشت سرشون، عالیشاه و احمدزاده هم وینگرهای چپ و راست و کامیابی هم تک هافبک دفاعی پرسپولیس خواهد بود. زوج خط میانی هم سیدجلال_انصاری، چپ ماهینی و راست هم آرام طبع. بیرانوند هم دروازه بان. این ترکیب اصلی پرسپولیس است که ممکن است به تناوب عوض بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر