فهرست
صحبت‌های عجیب رمضانی: باید در سازمان لیگ لخت شوم!
صحبت‌های عجیب رمضانی: باید در سازمان لیگ لخت شوم!

صحبت‌های عجیب رمضانی: باید در سازمان لیگ لخت شوم!

آی‌اسپورت- حمید رمضانی مدیرعامل فصل گذشته پاس همدان که در نهایت با این تیم به لیگ دو سقوط کرد، فصل جدید را به عنوان قائم مقام نساجی آغاز خواهد کرد. او که امروز در مراسم قرعه کشی لیگ یک حضور داشت، صحبت‌های عجیبی را پس از مراسم انجام داد. رمضانی در باره مکان برگزاری مراسم به فارس گفت:«از برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ یک در سالن کوچک و گرم روابط عمومی سازمان لیگ گلایه‌مندم. باید برای لیگ دسته اول احترام قائل شد، در این سالن گرم باید ابتدا کُتم را درمی‌آوردم و سپس پیراهنم را درمی‌آوردم و در آخر هم زیرپیراهنم را از تنم خارج می‌کردم».

رمضانی همچنین کنایه‌ عجیبی به مسئولان تصمیم گیرنده فوتبال زد. او در باره سهمیه تیم‌های صعود کننده، گفت:«اگر در گذشته با بیل به استان‌ها تیم داده‌اند، چرا اکنون ما باید فشار آن را تحمل کنیم. من می‌گویم سه تیم هم کم است، بهتر است 4 تیم به لیگ برتر صعود کنند هزینه‌های رفت‌وآمد تیم‌های لیگ دسته اولی 60 درصد بیش‌تر از گذشته شده است. به نظر من مدیران فوتبالی بهتر است قبل از تصمیم‌گیری آلو و خیار کم‌تر بخورند».


کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-18 17:00:16
نظر دهید

۵ نظر
Amordad
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
ادبیات این آقای مثلا مدیر آشناست .اتفاقا همان آقای آشنا پاس را از تهران به همدان فرستاد .همان بهتر که مدیران ی که ادبیاتی زشت و سخیف دارند به لیگ برتر صعود نکنند .
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۲
دروغه هرکی لخت نشه 6تا باید بیان بالا بازمینهای مخملی وصاف ولطیفی کهدارین تولیگ یک باید لخت بشین و بعدا بیان بالا *************************************لخت شدن هم به شرایط صعود تیمها به لیگ برتر اضافه شد**************حمید رمضانی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
برزو
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۶
لنگی ها همشون همینطوری اند. خاک بر سر همشون
حمیدرضا
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
آقای برزوخان! کسی که سوابقش به سرپرستی استقلال اهواز میرسه رو به دیگران ربط نده… هرچند با گذاشتن ادبیات کامنت شما و صحبتهای ایشون و ایضا مصاحبه امروز آقای طالبلو کنار هم معلوم میشه که کدوم دسته از طرفدارهای فوتبال ما چطوری هستند
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
نساجی و دیگر هیچ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر