فهرست
ابهام در قرارداد جدید طارمی: مشروط یا دائمی؟
ابهام در قرارداد جدید طارمی: مشروط یا دائمی؟

ابهام در قرارداد جدید طارمی: مشروط یا دائمی؟

آی اسپورت - بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس در کنار مواضع موافق و مخالف هواداران این تیم، با ابهام‌های زیادی همراه بوده است. ابهاماتی که باعث شده پرسپولیسی‌ها نگران باشند یک سال بعد، دوباره سناریوی جدایی و چرخش‌های او تکرار شود.

دو فصل پیش، طارمی قرارداد دو ساله‌ای با پرسپولیس امضا کرد و نیم فصل، متممی به آن اضافه شد که به او اجازه می‌داد آخر فصل تیم را ترک کند. همین باعث شد پرسپولیسی‌ها ابتدای فصل گذشته قرارداد مالی جدیدی با او امضا کنند. رامین رضاییان هم قرارداد دو ساله‌ای با پرسپولیس داشت اما به راحتی از این باشگاه جدا شد. محسن مسلمان، با شرایطی شبیه رضاییان دوباره با باشگاه مذاکره کرد. قرارداد‌های دو ساله پرسپولیس، معمولا تمام گزینه‌های لازم برای جدایی بعد از یک سال یا حتی چند ماه را در اختیار بازیکن می‌گذارند.

پرسپولیسی‌ها ادعا کرده‌اند در قرارداد جدید طارمی، هیچ شرط و شروطی وجود ندارد. ابراهیمی، وکیل طارمی هم این موضوع را تایید کرده است: «قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس دو ساله بی قید و شرط بوده که تغییری در آن رخ نداده است. مبلغ قرارداد نهصد میلیون برای سال اول و نهصد و نود میلیون برای سال دوم تعیین شده است. آپشن های چهارصد میلیون تومانی صحت ندارد.»

استناد پرسپولیس و طارمی برای بازگشت او به ایران، قرارداد فروردین ماه دو طرف بود. بر اساس اطلاعاتی که همان زمان از توافق دو طرف منتشر شد، بر اساس قرارداد جدید طارمی می‌توانست در صورت دریافت پیشنهادات اروپایی باشگاه را ترک کند. در صورتی که همکاری جدید دو طرف بر اساس همان قرارداد انجام شده باشد، پرسپولیسی‌ها سال آینده هم باید خودشان را برای تکرار سناریوی امسال آماده کنند. تفریح اروپاگردی، برای مهاجمی که علاقه زیادی به تجربه‌های عجیب دارد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 18:06:24
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
کاهو مرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر