فهرست
شرح گل استقلال برابر خونه به خونه/ حرکت تیمی عالی
شرح گل استقلال برابر خونه به خونه/ حرکت تیمی عالی

شرح گل استقلال برابر خونه به خونه/ حرکت تیمی عالی

آی اسپورت- استقلال نیمه اول بازی دوستانه با خونه به خونه را برد. تک گل این نیمه را کاوه رضایی در دقیقه 18 زد؛ گلی حاصل یک حرکت تیمی زیبا و دیدنی.
زوج مرکز خط دفاعی استقلال، توپ را بین خودشان رد و بدل می کنند؛ از کنعانی زادگان به رابسون. رابسون توپ را به مدافع چپ استقلال می دهد. نورافکن بعد از یک کنترل، جناح بازی را عوض کرده و دوباره آن را به کنعانی زادگان می رساند. او چند قدمی با توپ جلو می آید و سپس قبل از رسیدن به نیمه زمین، با دیدی عالی و یک پاس زمینی دیدنی توپ را به وریا غفوری در نیمه زمین حریف می رساند. در تمام لحظه های رد و بدل شدن توپ بین عناصر خط دفاعی استقلال، غفوری قدم به قدم جلوتر رفته و حالا تقریبا در یک سوم دفاعی خونه به خونه قرار دارد و با حضور اوست که برتری استقلال در این قسمت زمین 4 به 3 شده است.
غفوری توپ را کنترل می کند و چند قدمی با آن جلو می رود. در تمام این ثانیه ها، سر غفوری بالاست و فعل و انفعال داخل محوطه جریمه را نظاره می کند. همزمان با کنترل توپ او، کاوه رضایی استارت زده و بین دو مدافع میانی حریف جایگیری می کند. غفوری توپش را ارسال می کند، عمران زاده مثل روزهای حضور در استقلال صحنه را نگاه می کند و توپ با ضربه سر رضایی ار حوالی نقطه پنالتی وارد دروازه فروزان می شود.
در این گل همه مردان خط دفاعی حضور دارند و به توپ ضربه می زنند، هافبک ها اصلا نیستند و رضایی مهاجم کار را تمام می کند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-18 19:16:14
نظر دهید

۲ نظر
سعید عزیزی
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۳
چقدر تاکتیکی واقعا چه بلائی سر کیفیت این سایت داره میاد
حماسه
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۲
خدا رو شکر که خونه به خونه لیگ برتر نییت وگرنه با وجود نحیف و فروزان از الان شش امتیاز به حساب کیسه واریز میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر