فهرست
استقلال 3- خونه به خونه یک/ برد در آخرین بازی تدارکاتی
استقلال 3- خونه به خونه یک/ برد در آخرین بازی تدارکاتی

استقلال 3- خونه به خونه یک/ برد در آخرین بازی تدارکاتی

آی اسپورت- بعد از اینکه استقلال با تک گل کاوه رضایی موفق شد نیمه اول بازی برابر خونه به خونه را برنده شود، نیمه دوم این بازی 3 گل داشت. ابتدا استقلال گل دومش را زد سپس دروازه این تیم باز شد و بعد دوباره آبی ها گل زدند. استقلال این بازی را درنهایت با نتیجه 3 بر یک برد. البته خونه به خونه در دقایق پایانی صاحب یک پنالتی شد که ضربه بازیکن این تیم به تیر دروازه خورد و گل نشد. این آخرین بازی تدارکاتی استقلال پیش از شروع لیگ بود و این یعنی تیم منصوریان تنها با انجام 4 بازی دوستانه به دیدار نفت در هفته اول می رود.
گل انصاری
بختیار رحمانی روی خط میانی زمین توپ را در سمت راست به غفوری پاس می دهد. او با توپ به جلو حرکت می کند ولی پاسش را زمینی به سمت عقب و روی خط محوطه جریمه به انصاری می رساند. انصاری بعد از کنترل توپ، با تغییر مسیر حرکتش از یک مدافع می گذرد و ضربه اش را به زاویه مخالف زده و دروازه را باز می کند.
گل خونه به خونه
خونه به خونه در سمت راست استقلال صاحب یک ضربه آزاد می شود. ارسال بازیکن این تیم را روح الله باقری روی نقطه پنالتی و زودتر از میثم مجیدی که برای زدن توپ به هوا بلند شده با ضربه سر وارد دروازه حسین حسینی می کند.
گل ابراهیمی
خطای مدافع خونه به خونه روی علی قربانی، استقلال را صاحب یک ضربه پنالتی می کند. قربانی خودش از منصوریان می خواهد تا ضربه را بزند ولی درنهایت امید ابراهیمی طبق معمول پشت ضربه بایستد. ضربه آرام و زمینی ابراهیمی در جهت خلاف حرکت دروازه بان خونه به خونه تبدیل به گل سوم استقلال شد.
     
آی اسپورت
2016-07-18 19:35:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر