فهرست
استقلال- شهباززاده، فردا، راند آخر/ روز سرنوشت
استقلال- شهباززاده، فردا، راند آخر/ روز سرنوشت

استقلال- شهباززاده، فردا، راند آخر/ روز سرنوشت

آی اسپورت- 24 ساعت مهم و کلیدی استقلال لیگ شانزدهم شروع شده و قرار است فردا تمام شود آنهم با جواب نهایی سجاد شهباززاده به استقلال. شماره 10 در فاصله کمتر از یک هفته تا اولین بازی استقلال در لیگ شانزدهم، به آبی ها جواب می دهد که در ایران می ماند یا حرفش را به کرسی نشانده و عازم ترکیه می شود.
می ماند
بهرام افشارزاده امروز از توافق نهایی با شهباززاده برای ماندن در استقلال خبر داد اما خودش خیلی زود با تغییر لحن حرفهایش به همه فهماند این نظر شخصی اوست. مدیرعامل آبی ها معتقد است حرفهای امروز او و منصوریان با شهباززاده باعث می شود این مهاجم فردا به استقلالی ها اعلام کند در این تیم می ماند و قید رفتن به ترکیه را زده است.
نمی دانم
شهباززاده بعد از خروج از باشگاه، با کسی حرف نزده و تلفن همراهش را هم خاموش کرده است. شماره 10 در این مدت با هر کسی که مشورت کرده به او گفته حداقل یک سال دیگر در ایران بماند ولی خودش هنوز به این بقا راضی نشده و دلش می خواهد راهی ترکیه شود چون این بهترین فرصت برای اوست که شاید دیگر تکرار نشود. او حتی در جواب پیامک نزدیک ترین دوستانش هم درباره ماندن یا رفتن نوشته:«نمی دانم».
آخرین ترفند
علیرضا منصوریان در آخرین گفتگویش با شهباززاده از او خواسته به جای رفتن به خانه و تصمیم گرفتن در تنهایی، در خیابان ها باشد و به حرف مردم و هواداران استقلال گوش داده و درنهایت تصمیمش را بگیرد. سرمربی استقلال به قدری به حضور شهباززاده علاقه دارد که حتی با پیش کشیدن حرف کودتای اخیر ترکیه و آشوب موجود در این شهر سعی کرده مهاجم تیمش را بترساند تا شاید در استقلال ماندنی شود.
سجاد برنده
شهباززاده اگر بماند، تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال می شود. اگر هم برود، هواداران استقلال با او برخورد بدی بسان طارمی نمی کنند. چه اینکه در فیس بوک و اینستاگرام کسی به شهباززاده برای ترک استقلال انتقاد نکرده و برعکس همه از او بابت دو فصل حضورش تشکر هم کرده اند. پس شهباززاده چه بماند و چه برود، برنده است.
استقلال بازنده
درست برعکس شهباززاده، استقلال با او و بدون او بازنده است. با شهباززاده، آنها مهاجمی دارند که بدنسازی نکرده و بیشتر از 80 درصد جلسات تمرینی این تیم را از دست داده است. تنها حرکات تمرینی شهباززاده در این چند وقت اخیر، بالا رفتن از پله های هواپیما در تهران و آلانیا بوده و البته رفتن و برگشتن به باشگاه. اگر او بماند، استقلال حداقل مقطع ابتدایی لیگ تا اولین تعطیلی را باید بدون او سپری کند. اگر هم شهباززاده برود، تمامی تفکرات کادر فنی استقلال به هم می ریزد. منصوریان با حضور او بوده که تصمیم گرفته تیمش 2-4-4 بازی کند و حالا بدون او یا باید سیستم عوض کند یا به زوج رضایی و انصاری اعتماد شود. با رفتن شهباززاده، استقلال او را ندارد و با ماندنش هم، استقلال تا اطلاع ثانوی، او را ندارد. البته ماندن او درنهایت به سود استقلال می شود البته بعد از رسیدن شهبازاده به آمادگی که تقریبا روزهای نزدیک به دربی خواهد بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-18 21:40:17
نظر دهید

۱ نظر
شهریور
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
شهباز فقط یک هدف داره میخاد کار رو به جایی برسونه که مبلغ قراردادش دوبل بشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر