فهرست
واکنش میناوندبه فحاشی‌ها؛ پرچم پرسپولیس از استقلال بالاتر است
واکنش میناوندبه فحاشی‌ها؛ پرچم پرسپولیس از استقلال بالاتر است

واکنش میناوندبه فحاشی‌ها؛ پرچم پرسپولیس از استقلال بالاتر است

آی اسپورت- حاشیه بزرگ بازی امروز استقلال برابر خونه به خونه، حضور مهرداد میناوند در زمین شماره 2 آزادی بود. میناوند که با حضور علی کریمی در خونه به خونه، حالا به سمت مربیگری در این تیم رسیده است، بعد از حمله‌ی هواداران استقلال مجبور شد با اسکورت از محل بازی خارج شود تا از آسیب‌های فیزیکی احتمالی در امان بماند؛ البته او در این مدت مجبور بود با فحاشی هواداراهای استقلال حاضر هم دست و پنجه نرم کند. میناوند بعد از به سلامت ترک کردن محل بازی به کاپ گفت: «یقین دارم در بازی ما با پرسپولیس طرفداران پرسپولیس هرگز علیه استقلالی های خونه به خونه شعار نمی دهند تا پرچم پرسپولیس باز هم نسبت به استقلال بالاتر باشد. ما برای یک بازی دوستانه به ورزشگاه آزادی رفتیم. در این بازی میهمان استقلال بودیم اما صحنه های تلخی اتفاق افتاد. چند نفر روی سکوها بودند که هواداران را علیه من تحریک کردند. این افراد مایه ننگ باشگاه استقلال هستند. فحاشی شان و منزل باشگاه استقلال را پایین می آورد. این افراد هر چه لایق خود و خانواده شان است را فریاد زدند. این ها همان افرادی هستند که در فضای مجازی هم لات بازی در می آورند و برای بازیکن تیم ملی فرانسه فحش می‌نویسند. منصوریان هم محل من بوده است. با خرمگاه و چینی همبازی و رفیق قدیمی بوده‌ام. افرادی که به من و خانواده ام فحاشی کردند خودشان را کوچک کردند. من یقین دارم در بازی ما با پرسپولیس طرفداران پرسپولیس هرگز علیه استقلالی های خونه به خونه شعار نمی دهند تا پرچم پرسپولیس باز هم نسبت به استقلال بالاتر باشد.»

کد خبر: 9401
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-18 21:30:21
نظر دهید

۸ نظر
علی
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
بخاطر همین کاراته که پیش هیچ کسی هیچ ارزش و جایگاهی نداری. تو خودت طرفدار های استقلال رو تحریک کردی و براشون کری میخوندی حالا داری مظلوم نمایی میکنی؟ خجالت بکش.
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی و سحر
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
حقت بود با اون ابرو هات . آبروی هر چی مرد بردی . حالا حداقل اگه خوشکل میشدی حرفی نبود
برزو 4&9
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
این اوشکول هم واسه ما آدم شده! اخه من قربون اون ابروهای کمونیت برم تو به این خوشگلی چه جوری شیث کار دستت نداد؟
امیرحسین امیرحسام
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
ازکیسه کشا بیشتر ازاین انتظار نمی رفت متاسفانه وقتی به سایتشون سر میزنی ادعا میکنن خیلی بافرهنگن ,فرهنگتم دیدیم
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۰۰
مگه بانوان رو هم راه میدادن
-
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
گنده ترین بازیکن گوز استقلال هم اندازه میناوند سابقه بازی تو لیگ اروپا نداره ! یک مشت گروهبان قندلی چس برگشتی چه میدونن به چی میگن ستاره !
میگی نه , از خانم فرناز بپرس ...
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۱
علاوه بر اراذل و اوباش درون ورزشگاه جمعی از لات های هوادار استقلال در حال نشان دادن تربیت خانوادگیشان در این صفحه هستند ( بلا نسبت هواداران مودب این تیم )
-
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۳۰
کلا چند سالی هست که عقده ای بودن نشونه اصلی اس دقلالی ها شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر