فهرست
برانکو: روی طارمی حساب نکرده بودیم/ 3 دربی پشت سر هم داریم
برانکو: روی طارمی حساب نکرده بودیم/ 3 دربی پشت سر هم داریم

برانکو: روی طارمی حساب نکرده بودیم/ 3 دربی پشت سر هم داریم

آی اسپورت- صحبت‌های جدید سرمربی پرسپولیس در گفت‌و‌گو با خبرنگاران را می‌خوانید:


لیستمان بسته شد
با گرفتن 2 بازیکن اوکراینی و طارمی لیست خود را بستیم و طبیعی است که تمرینات مهدی و آن 2 بازیکن به خاطر تعطیلات کافی نبوده و آنها علاوه بر تمرین با تیم برنامه جداگانه تمرینی خواهند داشت. انتظار داریم بتوانیم از آنها بهترین استفاده را بکنیم تا به اهداف‌مان برسیم ضمن اینکه از بازیکنانم راضی هستم چون آنها انگیزه زیادی دارند و طبیعی است که انتظار داریم از فصل قبل بهتر باشیم.

به فرم ایده‌آل می‌رسیم
خیلی کار کردیم و اردوی عالی را در اوکراین پشت سر گذاشتیم. طبیعی است در مسابقات باید کیفیت خودمان را از همان بازی‌های اول نشان دهیم. طبیعی است تمرینات آماده‌سازی همچنان ادامه خواهد داشت تا به فرم ایده‌آل برسیم.

روی طارمی حساب نکرده بودیم
طبیعی است به دنبال یک مهاجم تمام عیار بودیم اما همیشه آن چیزی که می‌خواهیم را نمی‌شود پیدا کنیم. حالا طوری شد که مهدی دوباره برگشت هر چند که روی او حساب نکرده بودیم چون خودش می‌خواست برود. این مهاجم اوکراینی هم آمار خوبی دارد و در یک لیگ جدی بازی کرده و انتظار داریم بتواند برای ما مفید باشد. خوشحالم ساسان، علیپور و امیری را هم داریم و شهاب هم به خوبی پیشرفت کرده است. مهدی هم برگشت و مهاجم اوکراینی هم آمده و در این بخش پوشش خوبی داریم.

جای خالی برای طارمی باز شد
طارمی آقای گل لیگ است و طبیعی است که روی بازیکنان موجود برنامه‌ریزی کنیم. 2 بازیکن از اوکراین گرفتیم و بعد هم خلیل‌زاده را می‌خواستیم که قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و جای خالی برای ما باز شد که طارمی آمد. بنابراین اوضاع برای ما خوب پیش رفت.

اضافه وزن اوکراینی‌ها
نمی‌شود گفت اضافه وزن. بهرحال تمرینات‌شان تعطیل بوده و انفرادی تمرین کرده‌اند. باشگاه آنها نیز منحل شد و بازیکنان این تیم آزاد شدند و ما هم از فرصت استفاده کردیم و آنها را جذب کردیم و انتظار داریم خوب آماده شوند و به ما کمک کنند.

رضایت از جوان‌ها
از همه جوانان تیمم خیلی راضی‌ام. آرام‌طبع باتجربه است و در صبا هم خوب بازی کرد. محرمی بازیکن آینده‌داری است که می‌تواند هم در پست دفاع و هم در پست هافبک بازی کند.

3 دربی پشت سر هم داریم
باید با همه تیم‌ها بازی کنیم و به هر حال حریف آسانی نداریم. طبیعی است دیدار با تراکتورسازی، استقلال و سپاهان 3 دربی پشت سر هم برای ما است اما ما خوشحالیم و فکر می‌کنیم این یک امتیاز است برای ما. چنین بازی‌هایی آسان نخواهد بود اما کار حریفان هم سخت است.


جذب طارمی با سیاست باشگاه
این سیاست باشگاه است. فکر می‌کنم همه مربیان بازیکنان خوب را دوست دارند. مهدی هم آقای گل بود و مشکلی نمی‌بینم اگر خوب باشد هر چند که الان رقابت سختی با سایر مهاجمان دارد. باید ببینیم چقدر آماده است. فعلا که تا امروز 2 ماه تمرین نکرده و زمان نیاز دارد تا آماده شود.


در دفاع راست و چپ مشکلی نداریم
ماهینی و محرمی هر دو دفاع مطلق نیستند و فکر می‌کنم در این بخش پوشش خوبی داشته باشیم. البته متاسفم که نشد ماهینی با ما به کی‌یف بیاید اما زود خودش را خواهد رساند. حضور محمد انصاری در دفاع وسط این ایده من از سال گذشته بود. حالا هم که گولج و مدافع اوکراینی به تازگی آمده‌اند هر چند که ربیع‌خواه هم عالی کار کرده است اما انصاری یک ظرفیت ویژه برای ماست و هم در دفاع چپ و دفاع وسط یک بازیکن عالی به شمار می‌رود.


خلیل‌زاده و رفیعی را می‌خواستیم
سروش رفیعی یک سال دیگر هم تمدید کرد هر چند که ما هم او را می‌خواستیم و طبیعی است که او هم بازیکن خوبی است اما تصمیم گرفت بماند. برای ما الان سروش رفیعی دیگر بازیکن ما نیست و نمی‌توانیم بگوییم او را می‌خواهیم یا نه. هر موقع قرارداد آنها تمام شود سپس در این مورد صحبت می‌کنیم. شجاع و سروش با تیم‌های خود تمدید کردند و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.

از بودن باقری خوشحالم
این موضوع را زمان نشان می‌دهد ولی فعلا کریم باقری با ماست ولی خوشحالیم که او قراردادش را با باشگاه تمدید کرد و کل فصل با ما خواهد بود.


گلرهای خوبی داریم
از بیرانوند انتظار زیادی دارم چون او پارسال به عنوان بهترین گلر معرفی شد پس انتظار داریم امسال هم به ما کمک کند و امتیاز جمع کند. درویش‌وند هم جوان است و تازه به ما اضافه شده اما نظرم مربی دروازه‌بانان این است که او دروازه‌بان آینده‌داری است و باید کار و تلاش زیادی کند.

زیاد گل می‌خوریم
ما در اردوی اوکراین بازی‌های محکمی را به نمایش گذاشتیم هر چند که بازیکنان خسته هم بودند و همین موضوع باعث شده بود که در مقاطعی بازی خوبی به نمایش نگذاریم اما من از اردوی برگزار شده راضی بودم. قبول دارم که زیاد گل می‌خوریم. روش بازی ما به این گونه است که به صورت ریسکی بازی می‌کنیم و همین موضوع به حریف شانس گلزنی می‌دهد اما باید سعی کنیم که اشتباهات خود را به حداقل برسانیم.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-07-18 21:54:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر