فهرست

حمایت درخشان از برانکو در ماجرای طارمی: دست او مثل کی روش باز نیست

آی اسپورت - بازگشت طارمی به پرسپولیس انتقاداتی را متوجه شخص برانکو کرده. اینکه سرمربی قرمزها خیلی راحت موضعش در قبال شاگردش را تغییر داد و آن اقتدار لازمی که نیاز یک سرمربی است را ندارد. کار به مقایسه برانکو با کی روش هم رسید و طبیعتا همه سرمربی تیم ملی را مربی مقتدرتری نسبت به همکارش در پرسپولیس دانستند.
با این همه حمید درخشان می گوید که برانکو چاره ای جز موافقت با برگشت طارمی نداشته. سرمربی سابق پرسپولیس درباره مقایسه برانکو با کی روش می گوید: اگر کی روش رحمتی را کنار گذاشت، به این خاطر بود که گزینه های دیگری برای جانشینی او داشت و دستش در انتخاب گلر جدید باز بود. آن تعدد بازیکنی که در تیم ملی وجود دارد، در تیم های باشگاهی نیست و به همین دلیل برانکو با بازگشت طارمی موافقت کرد. البته طارمی خوش شانس بود که پرسپولیس در این مدت مهاجم جدیدی نگرفت و گرنه ممکن بود دیگر او را به ایران برنگردانند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-19 08:30:55
نظر دهید

۱ نظر
امید
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱
به دلایل متعدد گفتم مقایسه مسخره است. بحث طارمی و رحمتی زمین تا آسمان تفاوت داشت همانطور که تیم ملی با باشگاه متفاوته. طارمی با ابراز پشیمانی و غذرخواهی برگشت ولی رحمتی علی رغم فشار رسانه ها برای بازگشتش، حاضر به عذرخواهی از کیروش نشد. کدوم مربی(بجز گلابی مثل مظلومی) همچین بازیکنی را میبخشه!!!؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر