فهرست
رانیری: مورینیو فرگوسن جدید است
رانیری: مورینیو فرگوسن جدید است

رانیری: مورینیو فرگوسن جدید است

آی‌اسپورت – کلودیو رانیری و "روباه‌هایِ بی‌باکش" فصلِ پیش یکی از بزرگ‌ترین شگفتی‌هایِ تاریخِ فوتبال را آفریدند و قهرمانِ لیگِ برتر شدند. این اولین قهرمانیِ لیگِ لستر در 132 سال قدمتش بود. امسال لستر برایِ اولین بار در چمپیونز لیگ هم حاضر خواهد بود.
 
به این خاطر و به دلیلِ آمدنِ آنتونیو کونته به چلسی، پپ گواردیولا به منچستر سیتی و ژوزه مورینیو به منچستر یونایتد، رانیری احساس می‌کند شانسِ تکرارِ این شگفتی خیلی کمتر از فصلِ پیش هم شده است: «مورینیو میتونه فرگوسن جدید باشه. درسته 26 سال نمیمونه ولی اثرِ خودش را رویِ منچستر یونایتد میذاره. آنتونیو و چلسی هم برایِ هم ساخته شدن. گواردیولا هم درست جاییه که باید باشه.»
 
رانیری در ادامه‌یِ این گفت و گو با گاتزاتا دلو اسپورت، درباره‌یِ اهدافِ فصلِ آینده‌یِ لستر گفت: «باید از اول شروع کنیم. ما به موفقیتی بی‌همتا رسیدیم. اما حالا برگِ دیگری ورق می‌خوره. اگه در ابتدایِ فصلِ پیش شانس ما را 5000 به یک میدونستن حالا باید 6000 به یک بدونن.
 
«هدفِ اول رسیدن به مرزِ 40 امتیاز برایِ بقا است. بعد رسیدن به 10 تیمِ اول، بعد رسیدن به یوروپا لیگ، بعد چمپیونز لیگ و بعد هم قهرمانی در یکی از پنچ رقابتی که در آن‌ها هستیم.»
 
رانیری در پایان تصمیمِ جیمی واردی برایِ رد کردنِ پیشنهادِ آرسنال و ماندن در لستر را تصمیمی بزرگ دانست. اما لستر فصلِ آینده باید از قهرمانیِ خودش بدونِ انگولو کانته دفاع کند.
 
 
     
آی اسپورت
2016-07-19 09:01:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر